Проявете вашата изобретателност.
il_ft_emo - специалист
:gott: :gott: :gott: :gott: :gott: :gott: :gott: :gott: :gott: :prayer: :prayer: :klatsch: :klatsch: :klatsch: :klatsch: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :partyman: :partyman: :partyman: :partyman:
negramoten написа:

За Коледния базар бих се включил ако ми каже някой какво се очаква от мен.
Здрасти,лебедчетата са наистина невероятни,моите поздравления!
Аз отговарям за творческата част на базара на Движение на българските майки и ще сме страшно благодарни,ако ти остане време да направиш и за добрата кауза колкото успееш :-D
Минавам на лични,ако успея :?
pini_761 - напреднал
Найстина са много красиви. =D> Аз така и не разбрах да очакваме ли за базара лебедчета ,много ще се зарадваме да се отзовете . http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=20967 може да погледнете тук :) Лека вечер.
negramoten - специалист
Еми лебедчетата заминаха за базара на майките :). На тези, на които съм обещал и не съм пратил ще им изпратя тази седмица, защото всички, които успях да направя ги дадох за благотворителност. Ще ходя другата седмица да си купя едно да видя колко струва :)
nordina - напреднал
Прекрасни са!Поздравления за идеята и хубав ден!
stoycho.dadao - специалист
моите пристигнаха днес.много са хубави специални благадарности.
весели празници.жив и здрав
marinskikt - специалист
И от мен специални благодарности!
negramoten - специалист
Радвам се, че са стигнали здрави. :)
zLO - специалист
Привет! Аз отново малко късничко се включвам, но лебедчетата наистина ме спечелиха и мисля по някое време да се възползвам. Още ли важи офертата? (:
ida - специалист
Лебедите наистина са много красиви! :)

Тема "Стъклени фигурки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: