Проявете вашата изобретателност.
colyo - специалист
Този на снимката е единичка, но се води В2 - демек фейслифт на В1. Имах предвид следващия. През 94-та карах такъв чисто нов служебен и му навъртях 120 000 км без никакъв ремонт.
Chefo77 - майстор
Извинявай - този на снимката е двойка. Не е фейслифт на единичка и няма нищо общо с нея, ето виж:

http://www.vwclub.bg/~tyan/other/Passat ... _v_sst.jpg

Това имах предвид - масово майсторите използват като този, който ти си карал нов. Много корава машина. Съвършения работен автомобил! Но и скъп :(
ZEDYCUS - майстор
Chefo77
Това имах предвид - масово майсторите използват като този, който ти си карал нов. Много корава машина. Съвършения работен автомобил! Но и скъп :(
Е колко да е скъп преди 3 години взех Пасат Б4 Тд 75коня за 2800лв, сега гледах наскоро цените-около 2000лв вървят, че и надолу. Натоварен или празен ми гори 6л дизел по Смолянският път. На магистрала по малко.
Багажника му хич не е малък :-D , а свалят ли се седалките, събирам спокойно 2метра дължина, подмина ли седалките отива на 2,60м.
Chefo77 - майстор
Аз пък мога да натоваря греда ... примерно 5 метра, без да се замисля. Със затворен заден капак и не на тавана :wink:
Колата е както казваше мой набор "Набър лант"...
dyaneff - майстор
Chefo77 написа:
Аз пък мога да натоваря греда ... примерно 5 метра, без да се замисля. Със затворен заден капак и не на тавана :wink:
Колата е както казваше мой набор "Набър лант"...
Нямаш предно стъкло ли ?
:partyman:
ZEDYCUS - майстор
По скоро сваля страничното на пътника. :lol:
Chefo77 - майстор
А по-скоро нито едно от двете :wink:
nv952 - майстор
Преди 3-4 месеца баща ми искаше кола е понеже ще правим едно етажна вила ще трябва да носим материалите с нещо и той избра пежо 806 ван http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3& ... eugeot_806 тази е малко по скъпа от наща мисля,че беше 2500 и е добре запазена с 7+1 седалки като задните могат да се махат и става бая широка
dyaneff - майстор
nv952 написа:
... той избра пежо 806 ван ...
Няма да коментирам другите качества на колата. Имам съвет ако ще слагаш нещо тежко или нещо остро на пода в багажника. Внимавайте много защото под мокета има много кабели. Ако трябва сложете цял лист талашит.
colyo - специалист
Chefo77 написа:
Извинявай - този на снимката е двойка. Не е фейслифт на единичка и няма нищо общо с нея, ето виж:

http://www.vwclub.bg/~tyan/other/Passat ... _v_sst.jpg

Това имах предвид - масово майсторите използват като този, който ти си карал нов. Много корава машина. Съвършения работен автомобил! Но и скъп :(
Чист фейслифт си е , но няма значение. Щом така ти харесва......така да е.

Колегата така и не каза какво и колко ще товари, за да получи по-свестен отговор.......щото на вкус и на цвет - товарищи нет. Моя бивш началник с едно пикливо рено 5 три къщи построи и ако го питаш - няма по-добра работна кола. Един приятел се занимава с вятърничеви централи и си е взел за служебна Дачия логан 4х4, само оффроуд я кара и не е мръднала......тъй, че варианти много.

Тема "Направи си работна кола - КАК?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: