Проявете вашата изобретателност.
Всички имаме някои стари вещи, които безпредметно се мотаят из мазетата, таваните, дворовете. Ето някои интересни идеи, чрез които може да ги използваме отново. http://wonders.bg/interior/22-ideas-for ... -old-stuff
Изображение
ArturDent - Почти Безобиден
Да извиняваш ама така дадените идеи са изцвъкани от някой пишман дизайнер за да запълни страниците на някое списание/сайт.
Повечето бих ги определил като непрактични(неизползваеми), грозни и най-лошото: опасни
Ето кое ми направи впечатление. Грозните не ги включвам - на някой може да му харесат.

2. Куфар – стол
Неизползваем. При първото сядане ще се продъни.

4. Стари книги – рафтчета
Не е ли по-добре книгите да се използват за четене? Такова нещо като стара книга няма. Пък и така да ги пробият?!

5. Бомбета – лампи
Огнеопасно!

9. Пластмасови лъжички – лампа
МНОГО Огнеопасно!

13. Колело – поставка за мивка
Непрактично. Като се покапе с вода около мивката, кой ще търка всичките тези извивки и ръжда?

17. Крушка – газова лампа
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО Огнеопасно!
Съгласна съм, че някой неща са непрактични, но все пак има добри попадения и идеи. Ето още няколко идеи за повторно използване на празни бутилки http://bit.ly/12aZPQ3
DNP - помощник
Много творчество е вложено, но наистина някой неща са опасни, колкото и добре да изглеждат. А това с кутията за дискове направо ме уби :)
nakatasan - специалист
Дам интересни идеи, някой са наистина практични само за приложение при фотографията. На мен лично ми хареса идеята за полилей от бутилки, но ми е странно как може да се отреже, без да се счупи бутилката. В същото време се получава лошо охлаждане на крушката. Евентуално ако се ползва ЛЕД технология, което не загрява много ще е добре.
ESPACE - майстор
Тия гаечни ключове как са ги огънали, че и разпробили? При мен се чупят обикновено :)
ivanovbg - майстор
Сайта е рай за ромите които искат да сменят обзавеждането на катуна :wink:

Тема "идеи за повторно използване на старите вещи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: