Проявете вашата изобретателност.
al4o - специалист
Мерси :prayer:
zdraveca - специалист
Старите Балкани са 28 цола, новите 26. А това колело веднага ми напомни на едно друго, бяло в един ресторант :-D А спици на 28 цола много трудно ще намериш, само на старо нещо.
sdeath - специалист
Бях видял едно такова в една кръчма на морето - беше боядисано в бяло и сложена скара върху която се печаха наденици :butthead:
shotik - майстор
zdraveca написа:
Старите Балкани са 28 цола, новите 26. А това колело веднага ми напомни на едно друго, бяло в един ресторант :-D А спици на 28 цола много трудно ще намериш, само на старо нещо.

Спици се намират,все още има доста велосипеди с капли 27 и 28 цола,особено употребявани ,внос от Германия и Холандия.
tihomir4o - помощник
Много приятно ще стане като тръгнат и цветята по него( само жената до не го види че няма отърваване :lol: ).
Колкото до коментарите за спици за капла 28 цола ,този размер е класика и надали скоро ще има проблеми с части и консумативи.
vladim6 - специалист
Ето и малкото братче на големия Балкан :lol: остава само една боя, но се чудя какъв цвят ще му отива?

Прикачен файл

IMG_20150125_162657.jpg
ZEDYCUS - майстор
Колега, ще ти ползвам темата да покажа как модифицирах Балканчето на племенника преди 2 години. Виках му проект "Натроши се сам". Само за спускане по наклони е. :cool:

Прикачен файл

DSC03803.JPG

Прикачен файл

DSC03809.JPG

Прикачен файл

DSC03855.JPG

Прикачен файл

DSC03932.JPG

Прикачен файл

Photo0147.jpg
radius - майстор
Zedycus, за дрифтене ли си го направил?
ZEDYCUS - майстор
Не е за дрифтене. :-D До Пловдив има едно село Марково с наклон към 30 градуса сигурно. Племенника ходи да се спуска по него. Не се е потрошил още, та сигурно заварките и спирачките държат още. :lol:

Тема "Старото колело "БАЛКАН" оживя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: