Проявете вашата изобретателност.
joro39 - специалист
Има още малко ,но да ви покажа какво сътворих за няколко дена работа.
Прикачен файл:
2013-08-14-613.jpg
Прикачен файл:
2013-08-14-614.jpg
Прикачен файл:
2013-08-14-612.jpg
bimbaeco - майстор
Браво.
Пусни още снимки, като го довършиш.
joro39 - специалист
Прикачен файл:
2013-08-17-620.jpg
Прикачен файл:
2013-08-17-616.jpg
Прикачен файл:
2013-08-17-619.jpg
Прикачен файл:
2013-08-17-617.jpg
bimbaeco - майстор
Браво. Сташно е станало.
Очаквах, че повече хора ще се впечатлят, а то си пишем само аз и ти.
Колко вдига? От какъв профил я прави?
zmiori - специалист
Браво колега. Става супер. Само един съвет, сложи и едни "уши" и на рамото което е под ъгъл./по близо до "пантата"/. Хем ще си по "гъвкав" хем ще можеш да вдигнеш по-на високо. Нека тия си стоят на мястото. Кеф ти на едните кеф ти на другите. Дано си ме разбрал.
joro39 - специалист
zmiori написа:
Браво колега. Става супер. Само един съвет, сложи и едни "уши" и на рамото което е под ъгъл./по близо до "пантата"/. Хем ще си по "гъвкав" хем ще можеш да вдигнеш по-на високо. Нека тия си стоят на мястото. Кеф ти на едните кеф ти на другите. Дано си ме разбрал.
Има на ламарината ,но така ще дига по- малко увиличи снимката и ще видиш.Днес го пробвах с двигател от 207 не осетих кога го вдигнах.
bulhomes2 - майстор
Браво. Като купешко е станало. Предполагам, че няма много похвали не защото не е добре, а защото трудно може да се изчете всичко във форума. Аз поне се забелязвам, че чета основно темите в които съм участвал. Все по-рядко ми остава време да прегледам и някоя от непрочетените.
zmiori - специалист
joro39 написа:
zmiori написа:
Браво колега. Става супер. Само един съвет, сложи и едни "уши" и на рамото което е под ъгъл./по близо до "пантата"/. Хем ще си по "гъвкав" хем ще можеш да вдигнеш по-на високо. Нека тия си стоят на мястото. Кеф ти на едните кеф ти на другите. Дано си ме разбрал.
Има на ламарината ,но така ще дига по- малко увиличи снимката и ще видиш.Днес го пробвах с двигател от 207 не осетих кога го вдигнах.

Сега се загледах и ги видях. Нищо не ти пречи да провериш. Според мен ще вдига повече на другите "дупки". Още веднъж, на мен МНОГО ми харесва.
velsi - Почетен майстор
Браво! Перфектна работа. И аз правих миналата зима подемник, но доста по-различен и доста по-голям.
joro39 - специалист
Днес пробвах крана и стигна почти до тавана ,като имаше още 5 см от хидравличната бутилка иначе мерси за добрите отзиви.
Прикачен файл:
2013-08-21-653.jpg
Прикачен файл:
2013-08-21-652.jpg
материала който ползвам е 70х40 мм, и 60х35 мм.

Тема "направи си сам хидравличен кран за двигатели" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: