Проявете вашата изобретателност.
nick2v - помощник
Отдавна чета форума и се ползвам от идеите в него, затова реших да споделя с вас и последното нещо с което се занимавах (полезно и разтоварващо за мен занимание). Надявам се да бъде от полза за някой, така както аз съм намирал много полезни неща тук. :)

Става въпрос за рафтове с материали от 2 палета, останали ми чекмеджета от бебешки скрин който си смени предназначението, 2 стенни носача за кабелни скари, малко дюбели и винтове.

Всичко това ми излезе на цена около 12-15 лв. (носачите и винтовете).
Прикачен файл:
maze.jpg
Това е първоначалната схема, която претърпя леки корекции на размерите в процес на работа.
maze.jpg (21.88 KиБ) Видяна 4034 пъти
И така след работно време по 2-3 часа за 3 дена ......
Прикачен файл:
1.png Носачите които трябва да носят цялата конструкция.
Прикачен файл:
2.png
Прикачен файл:
3.png Горния рафт го съобразих с височината на автомобилните гуми, а останалото място е за кашони с книжки и коледна украса.
Прикачен файл:
4.png И тук накрая от остатъците от старата врата на банята си направих помощна масичка. Другата част отиде за другия (срещуположен на този) рафт, имащ важната задача да носи домашната ракийка и киселите краставички ;)
Тази масичка става и за дегустация на каквото е останало в мазето :-D :partyman:
Илчо Илиев - майстор
Абсолютно в духа на форума и под форума...
Може да се каже само....БРАВО!!!
nick2v - помощник
Мерси :)
Когато си под наем гледаш да не влагаш много, но и да ти е удобно и комфортно :? :idea:

Тема "Рафтове в мазето от подръчни материали" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: