Проявете вашата изобретателност.
inspo - майстор
Идеята за шкафче от буре ми харесва, но това според мен е по добро.
А вместо възглавници могат да се слагат бутилки и чаши.

Прикачен файл

118894_1.jpg
118894_1.jpg (26.26 KиБ) Видяна 4758 пъти
ceco_144 - специалист
И на мен ми хареса идеята от старо буре да се направи на шкаф. От другата седмица ще съм малко почивка и мисля да се пробвам. Но не знам като бурето е 1 тон, дали ще изглежда добре? Как смятате :?
1. До колкото разбрах двата обръча, които ще бъдат срязани трябва да се хванат за всяка дъска с винтове /смятам да ги захвана с копчета - алуминиеви са и ако ги разпределя равномерно след боядисването ще изпъкват/ :)
2. За рязането на вратата как ще стане - отвор с дрелката и след това със зегето, или има друг начин :?
l_bonev - специалист
Аз рязах моето направо с ръчното циркулярче.
ceco_144 - специалист
l_bonev написа:
Аз рязах моето направо с ръчното циркулярче.
Е аз за съжаление още не съм се сдобил с такова, а много ми се иска :sad: Гледам ги има и евтини, но не знам колко ще изкарат? Да не излезе скъпото е по-евтино накрая. Ще гледам да посъбера парички и тогава да купувам :)
dadko - майстор
От утре в лидъла пускат нелоши настолни циркуляри. Но за срязване само на едно буре- да си купуваш циркуляр... Ако няма да го ползваш след това а само ще събира прах- не си струва
Kакво стана с това буре, изкара ли го на светло, снимки ще видим ли?
Георги Иванов(алцек) - специалист
Какво стана с това буре,още ли го поливате че не можете да качите снимки? Или само разла кучетата и изчезна .
vaseto89 - специалист
Здравейте колеги-съратници :)

И аз очаквам снимки да видим как се е справил колегата, като аз също съм наумил да си направя едно такова барче и в момента се наглеждам за буре.

Поствам ви 2 снимки за идея на ентусиастите :)

Наздраве!

Прикачен файл

57317_2_800x600.jpg
57317_2_800x600.jpg (71.94 KиБ) Видяна 4208 пъти

Прикачен файл

57317_1_800x600.jpg
57317_1_800x600.jpg (72.44 KиБ) Видяна 4208 пъти
ProvideR - специалист
Аз направо се изложих, защото в момента правя ремонт на 2 апартамента едновременно и не питай какво време ми остава. Бурето ми е готово, лакирано и ме чака да му "зашия" обръчите и да му направя стилаж!

Извинете, че отворих апетита ви с тази тема, но просто наистина не ми остава време последните няколко месеца!
big_death - специалист
Ей, ами като не ти остава време чак и да го снимаш, извикай някой от форума да го щракне тва буре бе .Па белким го и почерпиш ! :) :partyman:

Тема "Шкафче от буре" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: