Проявете вашата изобретателност.
bzm
Здравейте!Имам следния проблем с таз марка телевизор.Както си работи и сам се изключва и включва.Някой път го прави за 1-2 секунди,друг път за ден,а сега вече от 5 дни не иска да се стартира.Включвам го,приема да стартира,но веднага се изключва.Забива.Изобщо не показва картина.И така сам си се стартира,но веднага изключва,без да покаже картина или звук :?
hidrazin - майстор
Добре дошъл. Дъртото "Льове" - към най близкия сервиз или най-близкия контейнер за отпадъци.
По принцип таз марка телевизори са си калпави. Сега гледай какво става - една камара "майстори" ще ти кажат да смениш електролитните кондензатори. :lol:
:partyman:
miroton - майстор
. Сега гледай какво става - една камара "майстори" ще ти кажат да смениш електролитните кондензатори. :lol:
:partyman:[/quote]

ми те всички майстори само това прават :lol: ко друго да му кажат :lol:
todortv - майстор
Сменяй кондензаторите! :-D
hidrazin - майстор
Е какво ти казах? Появиха се. :-D
:partyman:
kozl - майстор
Ей ако беше мой до сега да съм му сменил всите електролити. :lol:
Ама добре, че ни си купих такОв Льов, че така се бех вторачил, а взех една мостра на Панасоник от Техномаркет и тропайки по дървения стол мога да се радвам - още работи при тва перфектно. Е освен това тежи и заема обем, че и стойка има а на нея още сбира прах едно VHS.
Eпа каков друг съвет, освен, че аз от време на време внимателно го обсмуквам с пархосмукачката. То ако имаш схема - да поровиш и премериш нещо - иначе поне моЕ да го отървеш от прах.
miroton написа:
. Сега гледай какво става - една камара "майстори" ще ти кажат да смениш електролитните кондензатори. :lol:
:partyman:

ми те всички майстори само това прават :lol: ко друго да му кажат :lol:
Аве на бравчеда му сменяя и кон и дезатори и интеграли и как не му писна да го разхожда тоя кинескопен ковчег докато не намери аслъ майстор да му смени шишарката, та бравчеда да се радва на картина.
bzm
Картина има/ше/ за чудо и приказ,ама вече не бафка.Ще търся майстор да дойде на място :sad: Тежи сигурно 70 кила,телевизора,не майстора :)

Тема "Проблем с телевизор "Льове"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: