Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
nv952 - майстор
velsi написа:
Не тръгва точно защото си я изрязал. Иди в оператора към който си да ти дадат от малките карти. И ние пролетта така изрязахме една сим карта, пилихме... но ядец. Има си специално шаблонче за тази цел, но ти естествено си избързал, както и ние. За gps-a трябва да си на открито място и да се въоръжиш с търпение. Освен това за да се свърже gps-a трябва някой да го ползва. Тоест ти като го включиш всъщност разрешаваш ползването му, но ако няма стартирана програма, която да го ползва така ще си седи. Изтегли си някаква безплатна навигация и пак пробвай. Или поне Google Maps.
мерси много.
inspo - майстор
swissmad написа:
...сега имам само 1 и се чудя дали да не го махам и него....
С глобул си реших проблема като минах на би кънект за да си запазя номера, че ме търсят без пари на него. Никъде не казват, че става ама може. Зора беше докато ми дадат кода за отказ. То бяха големи увещания голямо чудо. За да остана на абонамент ми предлагаха такса от 2 лева на месец....
naB4o - специалист
Имам 2ма колеги от работа със С4, и на двамата им даде типичния фабричен дефект с издута батерия. И на 2та не им го признаха гаранционно. Убедих ги да се заядат направо със гнусмаС, и се оправиха що-годе. на 1вия му смениха батерия и панели за 7 дни другия още чака...
nv952 - майстор
Хора как се мери температура и влажност.Приложение ли се тегли или нещо от самия тел се цъка.
Кики - специалист
nv952 написа:
Хора как се мери температура и влажност.Приложение ли се тегли или нещо от самия тел се цъка.
При всички приложения предлагащи опции за термометри се ползва температурния датчик на батерията, самия телефон няма такъв отделен, не че не е точен но е малко инертен и от там се получава известна неточност.
nv952 - майстор
мерси за форума.днес ще се образовам обаче един бърз въпрос как се настройва еквалайзера щото като пусна някоя песен музиката се чува но гласа на изпълнителя едва едва.пробвах слушалките на лаптопа и звука им е супер.
la4o - помощник
Кики написа:
nv952 написа:
Хора как се мери температура и влажност.Приложение ли се тегли или нещо от самия тел се цъка.
При всички приложения предлагащи опции за термометри се ползва температурния датчик на батерията, самия телефон няма такъв отделен, не че не е точен но е малко инертен и от там се получава известна неточност.
s4 има цял куп датчици ,това с терм. на батерията са спомени от времето на нокиа 51-нещо си .
има барометричен, температурен, сензор за влага и т.н.
nv952 - майстор
Имам проблем с мобилния нет.Преди 2 дни го активирах обаче апарата не се свързва.Натискам мобилни данни но нищо.Какво да натисна че да се оправи.

Тема "SAMSUNG galaxy S4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: