Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
iva6ki - специалист
За IGO-то в замундата има готови сглобки според резолюцията на телефона :wink:
nv952 - майстор
Мисля че заглавието е подходящо за моя проблем.Имам две навигации на телефона (галакси С4) Много съм доволен и от двете едното е Navfree а другото е Sygic.
Проблема ми е с второто Sygic https://play.google.com/store/apps/deta ... aura&hl=bg
Ползвах го един път,но когато карам картата не се движи все стои на едно място(уточнявам че позицията ми си мести,но когато стрелкичката която показва къде се намирам излезе от очертанията на дисплея картата не са придвижва сама трябва аз да я мърдам ръчно което е много гадно.Иначе приложението е мн добро.Ако може да помогнете за този проблем тенкю.
MamaMy - майстор
Поработих малко като шофьор международен превоз. Оказа се, че не може да разчиташ само на една навигация. Тези които са софтуерни тип IGO не са лоши, но картите с които навигират съвсем не са камионски и често те вкарват в лютеницата. Това какво превозно средство ти дава да избираш въобще не прави една навигация камионска. От четири програми вкарани на лаптопа, от които една съвсем професионална разработена за немските тираджии, се оказа, че най-добре, вярно и точно води специализирания Том Том. Преглътнах ги тези 300 лв и въпреки, че вече не го ползвам, въобще не съжалявам за покупката му. Няколко пъти се завирах под разни мостове с ниска височина и после измъкването на заден няколко стотин метра сред цялото движение се оказа много по-скъпо. Минаването през центъра на румънски град вместо по околовръстното пък ми коства едни 50 евра. В крайна сметка всеки си плаща за гяволията. Преди Том Том-а няма да ви казвам колко треперих по разни мостчета из Европа. Шефа те натиска да караш по национали за да не плащаш. Когато обаче се забиеш в някой затънтен район, отговорността я носиш ти. Ако сринеш някой мост с камион 40 тона и съсипеш и товара, дали е по-евтино? Нагледах се и на такива случаи. Не си правете гаргара с късмета си. Загубеното време в търсене на адрес е също много по-скъпо. Не знам дали съм я запазил тази заявка, но този адрес излезе единствено на Том Том-а. Биде вкарван в няколко навигации, всички програми из лаптопа и ефекта беше нула. Оказа се, че има една камара начини за даване на адреси в UK. Истината е с пощенския код. Вкарваш само цифри и той те води до входната врата.
ArturDent - Почти Безобиден
MamaMy, Sygic също имат навигация за товарни. Може да пробваш.
MamaMy - майстор
В момента няма как да я пробвам. Закотвен съм в БГ като "Радецки" в Козлодуй.
Иначе я знам, но когато почвах още не беше популярна. Оказа се, че така важната информация ограничаваща маршрутите за камиони се съдържа в картите, а не в самата програма. Ако има камионски карти и възможност на дадена навигация да ги рутира вярно, всяка става. Важните неща са забрани и ограничения по габарит и тегло. Другото важно е наличие на очертани промишлени зони на градовете и адресите там. Както и наличие на околовръстни и обиколни пътища. Точките със тир паркинги и бензиностанции може да се изтеглят и допълнително. На който му опре до главата се спасява по единично, но когато топлата вода е открита, преоткриването и е излишно :)
gogo7777 - майстор
Здравейте,
решил съм да инсталирам някоя версия на IGO, но не мога да си намеря работеща сборка. В замундата има, ама много проблемни се оказват /според коментарите там/. Телефона е Леново А680.
Някой може ли да удари едно рамо, че съм гола-вода с тия чудесии. Линк към файл или нещо като за аматьор би ми помогнало доста :)
sstefanov - майстор
Ако имаш 3G, Wase е добър избор, защото ти показва в реално време всички задръствания, полицаи, и др. Има го в Google play.

Иначе ползвам и iGO от тук:
http://4pna.com/forumdisplay.php?s=31b1 ... 4c38&f=145
Намери си го за твоята резолюция и език.

Тема "въпрос за навигация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: