• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
valentino76bs - майстор
Здравейте,купих си мобилен телефон реплика на IPHONE....има си всичко.Телефона е BLUEBO H6.Въпроса ми е защо не мога да отварям някои сайтове като съответно ми изписва ...''недостатъчно памет'' или ''вътрешна грешка''......сайтове които имат мобилна версия ги отварям няма проблем ,но повечето други само заглавната страница и дотам.Може ли да се направи нещо за да си отваря нормално всичко или си е от модела...:)
velsi - Почетен майстор
Отговорът е в заглавието ти. Утре като си купиш китайска реплика на Ферари например, ще питаш защо не вдига повече от 130...
valentino76bs - майстор
velsi написа:
Отговорът е в заглавието ти. Утре като си купиш китайска реплика на Ферари например, ще питаш защо не вдига повече от 130...
Сигурен ли си....глупости не ми се слушат.
velsi - Почетен майстор
Дали съм сигурен? Ами да, сигурен съм. Колко е паметта на чудото, което си купил и колко е на оригинала? Какъв е процесора в едното и в другото устройство? Каква операционна система ги управлява? Отговори на тези въпроси и ще ти стане ясно. Глупости казваш. Глупост е единствено купуването на подобни технически недоразумения. Уважявам китайците като нация и тяхната креативност, но в случая по-добре да беше събрал малко повече пари и да си беше купил оригинала.
JOUO - специалист
Прав е колегата в предишния пост, китайските реплики са с по-ниска тактова честота на процесора от там по-бавно отваряне на страници и по-бавна работа на телефона, от друга страна буферната им памет е по-малка и като се напълни с отварянето на една страница, втора ще можеш трудно да отвориш и на следващо, но не и на последно място - ти за 90-100$ какво очакваше??? Баба ми е казвала:"Чедо, кат не се сещаш виж парите и ще разбереш кое е по-хубаво" :)
inspo - майстор
valentino76bs
Ей тука бяхме коментирали китайските реплики
viewtopic.php?f=44&t=29535
JOUO написа:
.... Баба ми е казвала:"Чедо, кат не се сещаш виж парите и ще разбереш кое е по-хубаво" :)
Баба ти може да е била права за ония времена.
Сега "ако му разбираш" може да си купиш менте по скъпо и от оригинала....
Bambookita - специалист
Ами аз си го купих този телефон. Вече година и половина си работи без грешка. Замислям скоро да си купя нов от същия сайт. Има страхорни телефони с АНДРОИД.
naB4o - специалист
Имал съм 7 айфона, при тях операционна система е направена, че да работи на 100% без компромиси.
Има и китайски реплики по 500-600 лв, които са доста по-добри, и са с андроид. Но за толкова пари толкова електроника и толкова труд :)
valentino76bs - майстор
velsi написа:
Дали съм сигурен? Ами да, сигурен съм. Колко е паметта на чудото, което си купил и колко е на оригинала? Какъв е процесора в едното и в другото устройство? Каква операционна система ги управлява? Отговори на тези въпроси и ще ти стане ясно. Глупости казваш. Глупост е единствено купуването на подобни технически недоразумения. Уважявам китайците като нация и тяхната креативност, но в случая по-добре да беше събрал малко повече пари и да си беше купил оригинала.
Добре,ясно.И да ти кажа аз не съм на 18 години да събирам пари ,пари слава Богу имам но никога не бих дал 1000 лева за телефон.Повечето от българите който имат смарт фони за по 1000 лева нямат пари за ядене ама гъзарията е страшна работа и заради глупавите фейс буци и скайпове....Преди да си купя този телефон имах други два от около 5 години,все още ги имам струват двата сигурно 10 лева .Идеята понеже не разбирам е дали можеше да се преинсталира нещо да се добави така ,че да отваря това което искам,но отговора явно е ясен.По горе във постовете четох ,че заради паметта може да е нещо аз явно му сложих малка памет външна 4 ГБ и я запълних на макс,но сигурно хората са имали предвид някаква операционна памет която поддържа процесора.Въпреки всичко благодаря за отговорите. :partyman:
VLADO66 - майстор
Пробвaй дa влизaш в нeтa прeз Опeрa мини-ползвa знaчитeлно по-мaлко рeсурс.
  • 1
  • 2

Тема "Нов китайски телефон." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: