Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Jenni - помощник
Окака Чука написа:
Jenni написа:
Tsilkov написа:
[
Skatowe? Molja?
Ednoetajna kashta, s prozorci, s rawen pokriw...towa kam koja kasika spada sega? :-)

Това спада към класиката на "арбската революция", ако ма разбираш :wink:
A не, такава къща не :axe:
Аз мисля че по скоро ви трябва едно подробно КС за да може да питате за цени и време,а относно това дали фирма или майстор да изпълни строежа всеки има собствено мнение.Лично моето мнение без да искам да го налагам е строителството да бъде изпълнено от фирма.И евентуално ако се спрете на определен майстор с бригада то ви съветвам да си вземете строителен техник на който вие да му заплащате и той да ви движи нещата/качество,не прахосване на материали,актове,протоколи и цялата документация на строежа/.И имам предложение към вас-бих ви изготвил подробна количествена сметка и то абсолютно безплатно/защото става въпрос за малка къща.С уважение към всички
за жалост съм нов и няма как да ви отговоря на лично съобщение защото все още нямам права но ако искате да се свържете с мене може да ми пишете на e-mail:zonatanaogi@abv.bg-благодаря за вниманието.
Jenni - помощник
zonatanaogi написа:
за жалост съм нов и няма как да ви отговоря на лично съобщение защото все още нямам права но ако искате да се свържете с мене може да ми пишете на e-mail:zonatanaogi@abv.bg-благодаря за вниманието.
ок ще ви пиша :-)

Тема "Строителство на къща на един етаж-Варненска област" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: