Монтаж, топло и звукоизолации.
ми всъщност аз взимам 5 метрови листове, и им режа метър :wink: а ако няма 5 метрови, взимам 2 метра и 1 в/у друг през лист, м/у тях цепа листа на 2х1 ;)
vesbond - специалист
Много ти благодаря, Оги! Не бях се сетил за 5 метра. Аз се убих да търся 4м. Още веднъж благодаря за съвета!
Тани - модератор
ogi28b би ли ми казал кое от нещата , които съм написал тук ти се струва невъзможно!
leonardo_vd - модератор
ogi28b написа:
аз па налепих 237 кв м за ден, на 4 метра височина. :wink: и ми свърши лепилото...

ред: сега пак прочетох темата, да не би да съм пропуснал нещо, и знаех си - пропуснал съм. ти само навиваш. ако при мене някой само навива, повече от 10 стотинки на кв няма да му плата ако ще и той да е измислил картона
leonardo_vd написа:
Вярвай ми че съм завил поне един тир винтове
преди обяд или след това? :lol:
тука, вика, нема рибари и лъжци...
Слушай какво? Ако сега си открил картона и се мислиш за майстор си е твоя работа, а ако не вярваш ПРОСТО НЕ ЧЕТИ.
Занимавам се със сухо строителство от 7години, така че сам си прави сметкак колко винта съм завил.
А ти ако си рибар със 2 леви ръце, никой не ти е виновен и не е длъжен да ти търпи избиването на комплекси тук. Покажи поне една твоя работа поне да замажеш празните си приказки до сега.
Поръчай ми и на мен малко 5-метров картон :lol:
аз не съм майстор , ама знам че ти се имаш за такъв, а като четох колко глупости си изписал за картона... ти сигурно си като другия човек, дето навива по 3000 рапидки на ден, за 7 години тва прави над 7 милиона рапидки....

има ли смисъл да продължавам някви спорове с тебе? като знам че сам си се научил.... пази боже! моля ти се, работи някъде извън софия с тези умения, и не подбивай цените тука. Ти и всички твои колеги от перник кюстендил и монтана...

на всичкото отгоре пишеш "фино шпакловане" с две "н"....

и ако си беше направил труда да четеш, щеше да установиш че никъде не съм споменавал че лепя 4-метрови листове, освен ако не си невероятно неинтелигентен и си единствения неразбрал че се шегувам като казвам че режа метър от 5-метров лист
leonardo_vd - модератор
ogi28b написа:
аз не съм майстор , ама знам че ти се имаш за такъв, а като четох колко глупости си изписал за картона... ти сигурно си като другия човек, дето навива по 3000 рапидки на ден, за 7 години тва прави над 7 милиона рапидки....

има ли смисъл да продължавам някви спорове с тебе? като знам че сам си се научил.... пази боже! моля ти се, работи някъде извън софия с тези умения, и не подбивай цените тука. Ти и всички твои колеги от перник кюстендил и монтана...

на всичкото отгоре пишеш "фино шпакловане" с две "н"....

и ако си беше направил труда да четеш, щеше да установиш че никъде не съм споменавал че лепя 4-метрови листове, освен ако не си невероятно неинтелигентен и си единствения неразбрал че се шегувам като казвам че режа метър от 5-метров лист
Чудя се да ли да покажа на всички какви глупости пишеш пък ти :lol: :lol:
Ако нистина си вярваш може да се консултираш с лекар. Приемаш ли това което ти писах на ЛС или не.
Ако си наистина картонджия не би било проблем за теб, както физически така и финансово.... с тези декари по 18лв. за труд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колеги...........чета и си мисля-защото съм на ясно горе долу как се завиват 3000 рапидки на ден и мога да кажа--ЕВАЛА--на хората които го правят наистина
Не е неиспълнимо--точно обратно...но си е истински гърч и после едвам стигаш до вкъщи от умора
Но все пак това са си рекорди и не стават често-просто не винаги обекта го позволява-все някой ще попречи
Спомням си как ми изглеждаше левия крак--целия издран и в кръв от рапидките в джоба ми
leonardo_vd - модератор
майстора написа:
Спомням си как ми изглеждаше левия крак--целия издран и в кръв от рапидките в джоба ми
Аз мойте ги държа в чантичка :lol:
The_FAN - специалист
Колани за кръст има за тая работа... че да сменяш гащеризон на седмица ...малко тъпо...
Ако пък е бял.... и кръвта от раздраните крака... все едно ти е дошъл мен*иса...
Има евтинки колани на TOP MASTER... точно ще ти отиват на ник-а....
:lol:
Тани - модератор
И аз си имам чантичка( на шега и казвам дисаги) , но в интерес на истината , когато завих около 3 кутии рапидки рапидките ми бяха в джоба , защото дисагите ми пречат , а и не се налагаше да ползвам други инструменти и кобура за винтоверта. Има обаче една малко подробност! Държа ги в джоба на гащеризона , а под него нося дънки. изсипвам горе долу половин кутия рапидки и досега не съм бил убоден по крака нито веднъж. Виж ако сложа повече от 5-6 рапидки в джоба ма дънките не ги издържам и 5 минути :-D За умората не позна - когато не си си донесъл и един картон няма как да се умориш , а с качването и слизането на стълбата така съм свикнал , че все едно ходя по земята! Иначе наистина рядко се случва да завивам толкова рапидки на ден , но когато се случи е по-скоро удоволствие - сещаш се за колко квадрати права стена за един става въпрос , а както знаеш та са правопропорционално свързани със заплащането! :-D :-D А и Леонардо ми е свидетел как за един ден завих 2 кутии с рапидки и то още на първия ден на винтоверта ми - още не бях му свикнал , а и му бяха сложили накрайник PZ2 и беше доста шумно около мен :-D

Тема "преградна стена от гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: