Монтаж, топло и звукоизолации.
ПРИАТЕЛЮ.С ГОЛЯМ КЕФ СЕ ВКЛЮЧИХ И С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ БИХ ПРОДЪЛЖИЛ.ЕСТЕСТВЕННО ,САМО АКО СЕ ГОВОРЯТ ИСТИНИ И СЕ СПОДЕЛЯТ ПРЕЖИВЕНИ НЕЩА.
evdoki - специалист
regips написа:
.ZA TOZI S VINTOVERTA-SPORED MEN BI TRIABVALO DA SE VAZDARJA V PRIKAZKITE.
Мод. Редактирано.
Писането на кирилца е признак на грамотност.
Моля те редактирай си мнението.

Може само две кутии рапиди да съм навил, но машинката е дуракоустоичива ,слагаш рапидка, опираш в гипскартона, стискаш спусъка и , о чудо за по-малко от секунда :?
leonardo_vd - модератор
regips написа:
ПРИАТЕЛЮ.С ГОЛЯМ КЕФ СЕ ВКЛЮЧИХ И С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ БИХ ПРОДЪЛЖИЛ.ЕСТЕСТВЕННО ,САМО АКО СЕ ГОВОРЯТ ИСТИНИ И СЕ СПОДЕЛЯТ ПРЕЖИВЕНИ НЕЩА.
Приятелю, да вметна само че писането с главни букви из Форумите се счита за ВИКАНЕ, та така може би дразниш другите. Само поразгледай форума и виж кой какви нвща споделя казва и прочие. Аз точно поради тази причина не казах колко винта завивам за колко време. Вярвай ми че съм завил поне един тир винтове и ми е писнало да ги гледам, камо ли да обсъждам за колко време ги завивам.
ДУРАЦИ МНОГО ,НАИВНИЦИ МАЛКО.ДВЕ КУТИИ РАПИДКИ МОЖЕШ ДА ГИ УДАРИШ САМО ПРИ ГОТОВА КОНСТРУКЦИЯ И ДОБЪР ФРОНТ ЗА РАБОТА ,КАТО ВКЛЮЧИМ И ОЩЕ ДВАМА ОБЩАКА ЗА ДА МОГАТ САМО ДА НОСЯТ.
Тани - модератор
А какво ще кажеш 4 човека да ти подготвят конструкцията, един да ти носи картоните , а ти само да завиваш?
evdoki - специалист
Виж, не съм майстор,не съм казал че за един ден, нямам общаци.Това ми е прогресът.Все пак е направи сам.Гордея се с постигнатото ,немалка част от което дължа на форума.От скромният си опит заключих,че е възможно да се навиват за секунда.Доколкото уточнението на Тани-нямам идея за колко се завиват 10 броя , но ще пробвам.
По изказването ти заключавам ,че си майстор.Ако ти е възможно покажи твои работи,нека съфорумците решат дали си.
От мен приятна вечер
ЛЕО ИЗВИНЯВАЙ,ОБАЧЕ ТВОЙ ЛИ Е ОБЕКТА СРЕЩУ ГИМНАЗИЯТА?
bisplus - специалист
evdoki
Ако ти е възможно покажи твои работи,нека съфорумците решат дали си.
Това вече май е направено
http://gallery.napravisam.com/index.php?cat=10002
ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ СИ ОТ РУСЕ , ЕДВА ДАЛИ ЗНАЕШ ЗА КАКВО СТАВА ВЪПРОС.
leonardo_vd - модератор
regips написа:
ЛЕО ИЗВИНЯВАЙ,ОБАЧЕ ТВОЙ ЛИ Е ОБЕКТА СРЕЩУ ГИМНАЗИЯТА?
Продължаваш с главните букви. Първо се покажи в рубриката Да се запознаем и след това разпитвай за обекти. За последен път те предупреждавам за буквите.

Тема "преградна стена от гипсокартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: