• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Много интересна и все по-често дискутирана тема.
jekasus - майстор
hristov1 написа:
Какво е това сухото е не разбирам много много руски (Пясък и цимент разбъркани без вода така ли ?)
Готовата замазка, демек пясък и цимент смесени на сухо. Бъркат върху някаква плоскост - шперплат, ОСБ или ламарина.
chapara написа:
Анкерирай мрежата точно там където хлопа и не се занимавай с глупости :wink:
Мрежата я вкарвам в средата на замазката, така че, ако се анкерира(дюбелира се) то ще фибрана...
hristov1 - специалист
Утре я мятам да видим какво ще стане тази мрежа Ф6 бая дебеличка ми се вижда ще стане здраво :) :partyman: :wink:
hristov1 - специалист
:drinkers: :partyman: :partyman: :partyman: Здравейте замазката я направих и утре или вдруги ден ще лепя плочки ще кача снимки
hristov1 - специалист
Ето така се получи след като замазах ... излях една торба лепило и с мастара заравних горе долу хем да не се рони хем да ми е по лесно като лепя плочките само че ми скимна от там и да изкъртя стената за да направя кухня хол и трапезария в едно хахаха и стана сега една това в средата е комина като изкъртих стената вчера и днес усетих миризма на манджа а съседа отдолу си е включил аспиратора в комина и сега докато му е времето се чудя какво да правя да не стане така да замажа и зимата като запали печката да стане беля и да ми пуши как мога да го изолирам хубаво комина да не излиза пушек ? :partyman: :partyman:

Прикачен файл

5.jpg Ето ги и плочките за хола ;)

Прикачен файл

4.jpg

Прикачен файл

3.jpg

Прикачен файл

2.jpg Тук от ъгъла има малка дупка 1см нещо такова и оттам ми замириса

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (95.07 KиБ) Видяна 1418 пъти
chapara - майстор
Хубаво измазване на комина Христов. Ей голям разрушител се оказа, ама то апетита идва с яденето, дано не ти се отвори голям апетит че ще събориш къщата :lol: :-D Защо не снима работния процес поетапно, за да видим каква си я сътворил с армировката? :-D
hristov1 - специалист
Привет Чапи :) С хастарна мазилка + стъклофибърна мрежа може ли че имам тука 1-2 торби и 1 ролка мрежа останали.. :)Ами на бързах наредих фибрана мрежата армировах и бой отгоре хаха само дето стана така че от едната страна на стаята замазката е 3см просто имаше голям наклон нямаше как да стане.. :partyman: :partyman: А за апетита голям ми се е отворил немога да спя хахахха.. а и отдясно на комина където съм изкъртил като прозорец там смятам да правя като етажерка от утонг без гръб да се вижда кухнята да видим какво ще стане а отляво се чудя дали да правя свод така дали ще стои добре :)

Прикачен файл

м.jpg
Нещо такова трябва да се получи :)
м.jpg (29.64 KиБ) Видяна 1401 пъти
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Замазка върху сгурия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: