Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Bo-Yan - специалист
Внимавай със съвременните майки. Малко са опасни. Особено като разберат, че имаш пари да плащаш по 100 лв на квадрат за скърцащ ламинат. Да не те присвоят. По добре си намери пудра от дм.
vkpd - напреднал
По съвета на Bo-Yan - въпреки, че не съм толкова финансово интересен за младите майки, но и жена ми не беше очарована да имам толкова близки срещи с тях - та направо ми купи едно шише бебешка пудра от ДМ.
След здраво мазане по пода и фугите, смея да твърдя, че има смайващ ефект.
Никъде не скърца, с изключение на две дъски, които с просто око виждам как се отпарят при натиск.
Там вероятно ще приложа по-тежка артилерия - масло за вериги :-D , или ще огранича периметъра да не се стъпва изобщо :-D
Не знам колко ще трае ефекта, но освен, че ходим с напудрени стъпала - тишината е впечатляваща.
Ще ви държа в течение с проекта.
kozl - майстор
Е тва е двоен ефект = на тихо и меко стъпване :roll:
vkpd - напреднал
Определено!
И днес продължавам да се радвам на резултата и бонусът меки стъпала.
Дори обмислям да усъвършенствам процеса, като заздравя постигнатото, инжектирайки течен парафин към така приложената бебешка пудра във фугите. Преди да пристъпя към действия, обмислям първо да споделя идеята с жената, за да ползвам компетенцията и на неврохирург под какъв ъгъл да приложа така новосъздадената суспензия със спринцовка :-D
vkpd - напреднал
И така: С помощта на G20 игла инжектирах подкожно под 45 градуса течен парафин в пациента. Дори и там, където скърцаше, вече не скърца.
Не знам колко ще издържи, но не виждам какво по-добро мога да направя, преди финалната стъпка - изчегъртване на цялата настилка.
С това считам експерименталния процес за приключен,
желая да благодаря на всички, които отделиха от времето си за мен,
пазете се от пишман майстори и бъдете позитивни, дори и ако ви захлопат дъските, както при мен.
Ако не - бебешка пудра и парафин.
Всичко добро, бъдете здрави!

Тема "Ламинатът скърца, моля помагайте" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: