• 1
  • 2
Работа с гипскартон за напреднали.
fionna - напреднал
Здравейте,
моля да ме ориентирате от къде мога да взема материали за интериорна камена стена от тип на снимките
Става дума за София и да е нещо финно.
Благодаря предварително

Прикачен файл

kamenna-stena-dom-interior-(5)-18438-500x0.jpg
kamenna-stena-dom-interior-(5)-18438-500x0.jpg (41.42 KиБ) Видяна 15539 пъти

Прикачен файл

0047.jpg
0047.jpg (69.8 KиБ) Видяна 15539 пъти
jekasus - майстор
fionna, ако си добричлийка или варналийка, не се занимавай със шопи - има си каманяк във Варна, много-много по-малко проблеми, доставят до голямото село.
Питай патило :-D
rockwall - майстор
линкът горе не е шопски и м/у другото на него има и адрес във варна и добрич

извинявам се на модераторите
VLADO66 - майстор
rockwall написа:
линкът горе не е шопски и м/у другото на него има и адрес във варна и добрич

извинявам се на модераторите
Ха-ха-ха,мислех че ще се обадиш ама много късно бе човек :)
Ole4ko - специалист
Декоративен камък с голямо разнообразие има във верига магазини СИКО - София. Аз миналата година правих вкъщи такъв тип стена и се получи много добре. Съветвам те обаче да поставиш скрито осветление над тях с диодна лента, а не с лунички.. за по добър ефект. :) успех
rockwall - майстор
Изображение

С лунички светлините могат да се включват и изключват единично или в група и така да се контролира по-добре осветлението в стаята, а от сноповете светлина и сянка, релефните декоративни облицовки изпъкват много ефектно.
В допълнение облицовъчната тухла тук е с наистина перфектен монтаж, което е и в основата на цялостната отлична визия.

Бихте ли пуснали снимки на Вашата стена с диодната лента.
Ole4ko - специалист
Виж какво направих аз. Купих камъните от СИКО на 36 лв. кв. м. Направих скрито осветление към стената да пада по камъните, а пред него сложих лунички за да има разлика в ефекта.

Прикачен файл

DSC_0006.JPG
fionna - напреднал
Еха!
Уникално се получава.
Обаче малко скъпичко ми излиза тази цена...
Ole4ko - специалист
Имитациите на камък са скъпи. Другия вариант е да търсиш по качествен истински камък, но и той няма да е евтин. Все пак търси само ефекта 5-10 квадрата са достатъчни за един хол според мен. Освен ако не искаш ефекта пещера :) Кой както си го харесва де
  • 1
  • 2

Тема "Декоративна камена стена" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: