dido - напреднал
леонардо искам дате питам нещо.ти като майстор купувате материяли за сухо строителство.и предполагам знаеш от кой складове е най изгодно.искам де те питам откъде шеме посъветваш за зареждам гипсо картон и профили смисъл къде са най тънки като цена и качество???щото мислаи да отворя склад за гипсо картон,та затуй те питам какво шеме посъветваш?? мерси предварително. :?:
leonardo_vd - модератор
dido написа:
леонардо искам дате питам нещо.ти като майстор купувате материяли за сухо строителство.и предполагам знаеш от кой складове е най изгодно.искам де те питам откъде шеме посъветваш за зареждам гипсо картон и профили смисъл къде са най тънки като цена и качество???щото мислаи да отворя склад за гипсо картон,та затуй те питам какво шеме посъветваш?? мерси предварително. :?:
Малко ти куца правописа, но е поправимо.
Материали си купувам аз когато работа във Видин, но за другите градове не знам. А за да отвориш склад за тези неща трябват много парички и изгоден вносител, който трудно ще намериш.
Ако не се лъжа в Видин ( един град с мн. природни забележителности ) има произвотство на Кнауф .
Все ми се струва 4е преди 3 или 4 години гледах ниакакво прадаване . :?
leonardo_vd - модератор
ВалериКиров написа:
Ако не се лъжа в Видин ( един град с мн. природни забележителности ) има произвотство на Кнауф .
Все ми се струва 4е преди 3 или 4 години гледах ниакакво прадаване . :?
Има завод на Кнауф, но се произвежда само Гипсфазер, и то само за износ.

Тема "гипсо картон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: