Някой ще прави ли окачен таван или преградна стена от гипскартон, защото имам желание да се включа да помагам. Мился си че ползата ще е взаимна - човекът ще има още едни ръце / не много калпави ;)/ а пък аз ще се запозная отблизо с технологията преди да пристъпя към домашния експеримент :)
ICQ 86270210
jack71 - напреднал
:-D пич, то и аз не съм правил такова нещо ама тавана го поприключих вече. просто казваш мога и скачаш в киселото мляко. виж ако беше постнал 2 седмици по рано щях да ти свирна че много трудно се прави таван сам (гърбът ми още боли) ама трябваше да се командироваш до варна за 2 дена :)
leonardo_vd - модератор
Арата Гърбавия написа:
Някой ще прави ли окачен таван или преградна стена от гипскартон, защото имам желание да се включа да помагам. Мился си че ползата ще е взаимна - човекът ще има още едни ръце / не много калпави ;)/ а пък аз ще се запозная отблизо с технологията преди да пристъпя към домашния експеримент :)
ICQ 86270210
Аз скоро ще правя голям обект в София и ако офертата ти е валидна мога даже да ти плащам и за помоща. Пък ако нямаш работа може да излезе нещо по-сериозно.
mien - специалист
Предстои ми да правя цяла стая,като на двете ватрешни стени искам да го лепя(картона),а на другите две и тавана с профили.Имам идея да използвам комин на бивша камина,като естествен отдушник между стената и картона.Дали ще има ефект против евентуална влага от стената,като се има предвид че в подовата замаска имам 30м.траба като подово.На снимките се виждат двете ваншни стени и бившата камина(снимал с телефона си,затова се извинявам за качеството)

Прикачен файл

Pfoto(23).jpg
Pfoto(23).jpg (100.84 KиБ) Видяна 3584 пъти

Прикачен файл

Pfoto(24).jpg
Pfoto(24).jpg (106.29 KиБ) Видяна 3584 пъти

Тема "Някой ще прави ли таван или стена от гипскартон...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: