Ел. инструментите. Консумативи.
etconev - специалист
dragozow написа:
Вики-б асемблират хоби серията си и произвеждат професионалните, освен това произвеждат улично осветление, трафове и др. Тези са онези без адреса, макар че ако имаш проблем мога да ти го кажа. Познавам едните и другите.
И какво ти е мнението за тях, имам в предвид тези за които съм питал, стават ли или е някаква мошенгия. Честно казано изчетох доста във форума относно инвенторните, но темата беше + страници и повечето време бяха лични нападки между знаещите :? Не виждам как такава тема може да е полезна на някой, но това е друга тема.
dragozow - майстор
За коя от двете фирми питаш? Апаратите на Вики-б не са лоши, имат малка 12 месеца гаранция и дървени кабели, работят добре. Аз съм им дистрибутор и не сме имали ядове с техни машини, при проблем реагират бързо.
etconev - специалист
dragozow написа:
За коя от двете фирми питаш? Апаратите на Вики-б не са лоши, имат малка 12 месеца гаранция и дървени кабели, работят добре. Аз съм им дистрибутор и не сме имали ядове с техни машини, при проблем реагират бързо.
Говоря за тези, към които съм посочил линк в първият пост от темата, пак са вики, но се изписват Viki.
ZEDYCUS - майстор
Варианта при тях е или работят или не. Перифразирано значи, че може да работи без проблем дълго време или да се скапе на втората заварка(ако немаш късмет, аз немах :razz: ). Слагай главата в торбата и си вземи една такава, тъкмо ще споделиш с останалите мераклии как са при работа.
anabolicbeast - специалист
Нямам нищо против китайските стоки! И те са за хора, но лично мен ме дразни надписът върху описанието на всеки инструмент - ПРОФЕСИОНАЛЕН...! :toimonster:
MIRO_073 - майстор
Днес си получих инвертора. Пробвах го. Доволен съм като начало, 3,25 мм електроди без грешка.
etconev - специалист
MIRO_073 написа:
Днес си получих инвертора. Пробвах го. Доволен съм като начало, 3,25 мм електроди без грешка.
Какъв е и от къде го купи? Пусни линк ако може.
etconev - специалист
ZEDYCUS написа:
Варианта при тях е или работят или не. Перифразирано значи, че може да работи без проблем дълго време или да се скапе на втората заварка(ако немаш късмет, аз немах :razz: ). Слагай главата в торбата и си вземи една такава, тъкмо ще споделиш с останалите мераклии как са при работа.
От същата фирма ли си пазарил? Нямат ли гаранция, сервиз?
etconev - специалист
Да попитам нещо, че да не отварям нова тема. В момента имам стар трансформаторен електрожен /такъв с бобини де/. Интересувам се за инвенторните, защото имам намерение или да продам този или да го върна за старо желязо. Въпросът ми, докато това се случи :o какви електроди и най-добре да ползвам за електрожена, рутилови или други ? До сега си ползвах каквито ми дойде и каквито имам, но след като се зачетох взех да се обърквам :lol:
MIRO_073 - майстор
Да. от посочената фирма. Оранжевия първия 200А-200лв Гаранция 1 година.

Линка ти си го пуснал.

Тема "Мнение за тази фирма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: