• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 87
Ел. инструментите. Консумативи.
gogo7777 - майстор
Е,ай ся-жълтото виновно.
Абе сериозен съм.....Есаб и другите жълтури /като СЕА примерно/ не ме къдрят особено. Моите фаворити са други, червени, оранжеви, зелени, бели и сини..... :wink:
agj - майстор
Абе на мен не ми се вижда сериозно да оценяваш една машина (независимо каква е тя)по цвят,мирис.......... и всякакви други вторични белези! :lol:
gogo7777 - майстор
Абе нали съм казвал да не ми обръщате особено внимание :lol: Като пораснеш в занаята ще имаш да се чудиш на машините. Сега съм само един форумен самохвалко, нали така. Ще се увериш сам, че дори по мирис се познава машината....надявам се на твоя успех и бъдещитните спорове.
mitko.r - напреднал
Бихте ли ми казали между тези два инверторни електрожена кой да избера, като качество.
KPOWER ARC 160
RTR Premium / 200а 2.0-5.0мм /
koveslav - майстор
Брей,тоя K POWER голяма реклама отнесе и по радио и в телевизия.....сега пък във форума. Някой няма ли да каже става ли,не стават ли това техническо чудо?
agj - майстор
Трябва да се пробва,това чудо!Още от пръв поглед се вижда че е поредният продукт рожба на българо-китайската дружба, ........и новата марка на г-н Киров!Но и ако сервиза е като на Фрониус , .........по добре да не си помисляш да си го купуваш!
mitko.r - напреднал
KPOWER ARC 160 -Румъния
RTR Premium / 200а 2.0-5.0мм /-Турция
Възможно е да има и китайска намеса но те са навсякъде, а има и качествена китайска стока, но мен ме интересува ,ако някой е работил с тези електрожени да си каже мнението.
agj - майстор
mitko.r написа:
KPOWER ARC 160 -Румъния
RTR Premium / 200а 2.0-5.0мм /-Турция
Възможно е да има и китайска намеса но те са навсякъде, а има и качествена китайска стока, но мен ме интересува ,ако някой е работил с тези електрожени да си каже мнението.
KPOWER -Румъния :? наистина не знех.... пък няма как да оспоря че марката KPOWER не е румънска ,защото нямам никаква информация за нея !Просто направих свои лични предположения, понеже всичко в тая марка ми прилича и напомня за Кирови! :) Цветове, наименование и т.н....и още повече че дистрибутор за Б-я е Киров! Най лесно е да регистрираш марка със седалище някъде по света....... ,пък още по удобно е в съседна нам държава :-D Па нали и Киров младши е гражданин на света ..... :? Но това са отново мои размисли и страсти на които не бива да се обръща внимание!
Най важно е апартчето да е добро и да върши работа !Пък и аз ще се радвам ако някой е работил с такова и сподели впечетления от него !
gogo7777 - майстор
Захранващо напрежение 1-220/230/240±15%
Честота(Hz) 50/61
Номинална консумирана
мощност(kW) 6.6
Номинално захранващо
напрежение(A) 40
Изходящо напрежение(А) 10-200
Работен цикъл @40℃ 10мин 30%
Без напрежение(V) 63
Ефектиеност(%) ≥85
Фактор на мощността 0.75
Нето тегло(кг) 5.00
Размери(мм) 330x135x250
Клас на изолация H
Клас на защита IP23
Охлаждане AF
Размер на електродите(мм) 1.6-4.0
Анти стик, топъл старт, arc force Вградени
Захранващ кабел 3*2.5mm2 3m
Гаранция: 2 години за физически / 1 година за юридически лица

Ами кво да кажа за жълтият цвят...... :wink:
koveslav - майстор
Гого,смени "изходящо напрежение" и "номинално захранващо напрежение" с "ток"-дал си стойностите на тока. На коя машина са тези данни,които публикуваш?
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 87

Тема "Покупка на ЕЛЕКТРОЖЕН" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: