Ел. инструментите. Консумативи.
avitor - специалист
Така .........
Значи днес баща ми ми си похвали по GSM, че купил много изгодно моторна резачка husqvarna 365 за 220,00 лв. от някакви мургави събратя на паркинга до магазин "Кауфланд". Веднага се усъмних и го накарах да ми продиктува буква по буква името и модела и се оказа, че е husрvarna 365, както и очаквах. Бях чел нещо тук из форума за тези ментета но понеже си имаме резачка не бях споделял с баща ми затова. Порових из нета и видях, че има доста измамени хора с тези боклуци от 50 до 400,00 лв. Но ми направи впечатление това предупреждение: Изключително ниското качествоо на имитациите ги прави опасни. Те се повреждат почти веднага, а режещите части се късат и могат да наранят този, който ги използва.
Въпросът ми е какво да правя с тази машина - мога ли да работя внимателно с нея или да се опитам да я продам като менте на ниска цена и да се отърва от нея. А и още нещо - също така прочетох, че частите и били пластмосови и не подлежи на ремонт. Ако има някой запознат нека сподели. :x

И последно това да се счита предупреждение за всички потенциални собственици на хубави резачки за малко пари!!![/b]
Niky77 - специалист
Ами един съвет - прецени кое ще нарани повече:
1. загубата на крайници/не дай Боже/!
2. болката, че си се минал!

И сам реши къде ще я хвърлите! Но нека не е в морето, че няма да идваме!!!

Сори!
LazarGanev - "Велик майстор"
Аз бях писал за подобен случай с един познат - в района на Кооптърговия, което е близо до Кауфланд - явно са същите мангали.
sek.1 - специалист
Преди две години двама колеги си купиха такива резачки за по сто лева със ясното съзнание че са ментета едната работи без проблеми другата колегата я носи след всяко рязане да и оправяме нещо всичко е въпрос на късмет с тия боклуци.
dragozow - майстор
Без да я гледам ти казвам 200% че е менте. В сервиза имам няколко такива. Husqvarna 365 струва 1116 лева с ДДС при дистрибуторите им. Лошото е че за ментето няма части. Така че...честито!

Тема "за моторна резачка huspvarna" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: