• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Dewalt - специалист
Някои да е работил с тези машини:
http://www.wuerth.bg/%D0%9C%D0%B0%D1%88 ... ASTER.html
Chefo77 - майстор
Мамка му, днес на Свети Влас в едната стая видях винтоверт на тази фирма ... стори ми се, че има емблемката на Вюрт - значи не съм се излъгал. Вертът изглеждаше огромен и груб.
Утре ако ги засека пичовете, ще ги разпитам :)
Dewalt - специалист
В каталога има два винтоверта.
Единия за картон,другия за по груби неща като гледам.
Питаи ги дали си е конкрено за картон.
EDI - майстор
За първи път ги виждам.Прегледах акумулаторните машини.Доста солидни показатели имат и за усилие и за обороти.Малко са големички и тежки, идват към 2 кила и нещо с батерията.Имат и принудително охлаждане при заряд, което е добре, до сега само при МЕТАБО бях виждал вентилация при заряд.
ZEDYCUS - майстор
EDI
За първи път ги виждам.Прегледах акумулаторните машини.Доста солидни показатели имат и за усилие и за обороти.Малко са големички и тежки, идват към 2 кила и нещо с батерията.Имат и принудително охлаждане при заряд, което е добре, до сега само при МЕТАБО бях виждал вентилация при заряд.
И Ли Йонната серия на Макита са с принудително охлаждане при заряд, 20мин батерия 3 Ач. :razz: И също са си тежъчки 2,4 кила.
masterval - майстор
Прави ми впечатление граматичната грешка при изписването на Вюрт. Това го практикуват с разменените букви на Бош.... Размазаната снимка също намирисва.
EDI - майстор
ZEDYCUS написа:
EDI
За първи път ги виждам.Прегледах акумулаторните машини.Доста солидни показатели имат и за усилие и за обороти.Малко са големички и тежки, идват към 2 кила и нещо с батерията.Имат и принудително охлаждане при заряд, което е добре, до сега само при МЕТАБО бях виждал вентилация при заряд.
И Ли Йонната серия на Макита са с принудително охлаждане при заряд, 20мин батерия 3 Ач. :razz: И също са си тежъчки 2,4 кила.
А, може, може, не съм се заглеждал по МАКИТА много, много. :)
rolls - специалист
Преди време и аз се чудих дали въобще ти ге произвеждат или други фирми им ги правят на "ишлеме", защото перфораторите им са 1 към 1 със съответните Бош-овски модели. Преди време в някакъв каталог на Вюрт гледах един с вертикален двигател, който беше аналог на модел на ДеУолт.

Прикачен файл

BMH 45-XE.jpg
BMH 45-XE.jpg (39.73 KиБ) Видяна 2336 пъти

Прикачен файл

BOSCH GBH 7-46 DE.jpg
BOSCH GBH 7-46 DE.jpg (39.47 KиБ) Видяна 2336 пъти

Прикачен файл

Wuerth S 48 PIAS.jpg
Wuerth S 48 PIAS.jpg (106.32 KиБ) Видяна 2336 пъти

Прикачен файл

FEIN SCS 4.8-25.jpg
FEIN SCS 4.8-25.jpg (63.77 KиБ) Видяна 2336 пъти
rolls - специалист
И още малко ... а тоя винтоверт за картон е 1 към 1 Крес ...

Прикачен файл

Wuerth S50 TB.jpg
Wuerth S50 TB.jpg (24.75 KиБ) Видяна 2335 пъти

Прикачен файл

Wuerth H26 MLE.jpg
Wuerth H26 MLE.jpg (20.52 KиБ) Видяна 2335 пъти

Прикачен файл

BOSCH GBH 2-26 DRE.jpg
BOSCH GBH 2-26 DRE.jpg (35.67 KиБ) Видяна 2335 пъти

Прикачен файл

Wuerth H26 MLS.jpg
Wuerth H26 MLS.jpg (40.86 KиБ) Видяна 2335 пъти

Прикачен файл

BOSCH GBH 2-26 DFR.jpg
velsi - Почетен майстор
Аз съм работил с такъв винтоверт на Вюрт. Наистина е много як и е тежък. Освен това, аз също имах съмнения, че е произведен от Бош, защото батерия от винтоверт Бош (не помня модела) е напълно съвместима.
  • 1
  • 2

Тема "Ел.инструментите Мастър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: