• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
brum - майстор
Вчера пред мен бяха ножовете на Bosch и мутли тула на Dremel. Без преходника на Bosch не ставаха на Dremel-а. Може да са сменили нещо дизайна, знам ли... Но точно Bosch без преходник ги въртях, суках - не пасват.

И да се похваля! Машинката е много доволна. Трябваше да режа едни летви вчера. До сега все прободния трино съм ползвал, с това е в пъти по-лесно. Пък за шлайфане тия тръгълните шкурки цепят мрака. Виброшлайфа заминава в дълбока пенсия, от тук нататък или екцентършлайфа, или мулти тула.
EDI - майстор
Да ти е честита машинката, няма да съжаляваш. :partyman: ДРЕМЕЛ понякога наистина правят голяма промоция и намаляват с 50% цените на някои машинки.За захвата на БОШ освен нещо да съм се объркал :? Щом става с адаптера, няма да имаш проблеми.
Chefo77 - майстор
На Бош консумативите стават само на акумулаторния Dremel. И то с приставката.
Но която, убий ме, АЗ не успях да натаманя, когато вземах моя кътър.
ЧЕСТИТО!
brum - майстор
Приставката е на Бош, пасва с поглед. Накрайниците след това - също. При това на ММ20, а той не е акумулаторен. До колкото видях всичките тулове на Дремел бяха еднакви от към ножовете.

Момчето дето ме консултираше беше явно ново и се опита да ползва някаква приставка на Дремел първо. Ама се оказа, че тя е за да монтираш ножове на Дремел на инструмент на Бош.
Chefo77 - майстор
Извинявам се, сетих се - ножовете не ставаха на Дремелчето, което беше с бърз захват! Грешката е моя! ММ40 е модела.
reingar-x - специалист
Здравейте колеги,да изровя темата от пепелта.Изчетох я цялата,но никой ли не си е купил или използвал,модела на макита tm3000c?Как се представя спрямо модела на бош,четох,че била със същите консумативи като на боша,вярно ли е?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Multi Tool (Мулти нож) - Избор, покупка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: