Ел. инструментите. Консумативи.
adfed - специалист
Здравейте, взех си RDP-BS07 на Райдер и нещо се виждам в чудо със шкурките. В книжката пише, че означението е 76х533, а навсякъде се продават 75х533. Погрешка взех едни такива и са със сантиметър по-къси от оригиналната, с която дойде. 76х533 намирам само в един сайт. Наистина ли са толкова редки? Аз ли нещо не схващам, понеже 76 би трябвало да е ширината, тогава как така 75х533 са къси?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон юли 31, 2023 11:14 amadfed написа:
Здравейте, взех си RDP-BS07 на Райдер и нещо се виждам в чудо със шкурките. В книжката пише, че означението е 76х533, а навсякъде се продават 75х533. Погрешка взех едни такива и са със сантиметър по-къси от оригиналната, с която дойде. 76х533 намирам само в един сайт. Наистина ли са толкова редки? Аз ли нещо не схващам, понеже 76 би трябвало да е ширината, тогава как така 75х533 са къси?
Схващаш си, 1мм по-тясна би трябвало да е. А, защо е по-къса.... Не улазя, казваш...

п.п. като я измери колко е?
adfed - специалист
261мм я меря едностранно, а трябва да е 266.5. То и на око се вижда, разлика от 1 см. Ширината (не че е от значение в случая) не мога да сравня, защото се скъса оригиналната и изхвърлих парчето.
nikolson - майстор
Нещо грешиш. Провери да не си купил 75х457. Има и с такива р-ри. Покажи как сменяш шкурката? Освобождаваш ли обтегача?
adfed - специалист
Пф, голяма съм патка :roll: Върнала съм обратно обтегача и понеже оригиналната шкурка влиза и така... Мерси много!
Lisko - майстор
Е, не! Как ще влиза така???? :?
adfed - специалист
Ми нахлузва се с известен зор :lol: щото е скъсана, тоест разцепена е по дължина и е една тясна лентичка останала. Както и да е, важното е, че си работи вече машинката.

Тема "Шкурка за лентов шлайф RDP-BS07" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: