Ел. инструментите. Консумативи.
ESPACE - майстор
За можене- можеш. Ама зависи от зарядното за кола. С 90-95% от зарядните няма да стане.
audiman - напреднал
Здравейте, искам да попитам за един винтоверт на Бош. На този сайт: http://www.hhhservice.com/magazin/mashi ... erii-bosch цената на винтоверта е по-ниска с 70лв от колкото в Киров-дори и на промоция. Дали има някаква уловка?
Avas_co - майстор
Ако сервиза е към кироф уловката е голяма, без значение от къде ще го купиш.
EDI - майстор
Купувал съм от Орешков, няма уловка.Често правят подобни намаления.Спокойно можеш да си купиш машината.
audiman - напреднал
А някой има ли впечатление от модела?
MASTER - специалист
Няма уловка, въпросният модел е определен от Бош за акция през цялата 2015-та. Тук отстъпката е 60 евро, но и началната му цена е по височка
По вероятно е големите фирми да имат все още количества,които са заприходени на скъпа цена и не им се пуска аванта.

От конкретният модел нямам впечатления, но имам служебен 18 волтов от същата Li серия.

Сравнително лек за 18 волта, ергономичен. То всъщност единственото предимство на тази серия май е олекотеноста.
Върши работа,но ако имам да завивам нещо по серт - взимам Макитата, а ако ще навивам нещо лекинко - взимам 10 волтова машина :) Още е прекалено нов,и почти невидял работа за да се разбере бива ли го.

Аз като цяло имам доста негативно отношение към новите Бош-ове, така че по добре да не давам мнения по темата :-D :-D
Andisi - специалист
Здравейте колеги,

Някой знае ли къде може да се намери куфар за fs2700 и дали има въобще, тъй-като гледам че на повечето места пишат че се продава в картонена кутия? Или да последвам примера на колегата от предните страници със самоделното куфарче? :partyman:
Chefo77 - майстор
Tayg имат куфари специално за такива инструменти. С дунапрена, с всичко. Цена - 20-ина лева.
Andisi - специалист
Има ли ги някъде в БГ, в OLX видях някои модели но не стават. В ибей има само органайзери. Иначе изглеждат добре.
Chefo77 - майстор
Ето такова е:

http://www.masterhaus.bg/bg/products/ma ... 130mm-tayg

Ако показва грешка, отворете го в нов прозорец.
Виждал съм в Баш-майстора и се пръснах от яд, че си играх толкова с моя органайзер за винтоверта.

Тема "Винтоверти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: