Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
aig_welding - специалист
Bojidar_Donev написа:
Здравейте отново :) За да няма обърквания пак искам да попитам значи свалих ПДФ файла трябва да го принтирам и да го покажа на входа за да ме пуснат нали ? ии трябва ми само частта оградена в червено другото мога да го изрежа нали ? :lol:
Да, оградената с червено част е достатъчна, и по-точно бар-кода. На входовете на Панаир имат бар-код четци с които прочитат кода и системата разрешава достъпа на приносителя. Затова в инструкциите от Панаира се казва да не се скалира изображението при разпечатването, евентуално при промяна на размера да не стане не-четим кода за скенера.

Накрая през портала за изложители получавам статистика за кодовете които съм генерирал и разпратил - кой е бил използван за издаването на покана и кога поканата е била регистрирана на входа на Панаира.

Пак да кажа - нямам ограничение в броя на кодовете които мога да генерирам и това не се заплаща от мен. Така че ако някой иска повече кодове нека се обади.
vladim6 - специалист
vladi_sh0pov@abv.bg 2 броя по възможност. Благодаря предварително :)
king82 - специалист
Аз също благодаря за поканите. Жалко само че не важат и за събота 04.10. Ама аз ако не успея, ще ги дам на някой и няма да отидат зян. :supz:
amdatlon - специалист
Здравей,
ако не е късно може ли една покана и за мен :)
В момента съм на вълна заварки, добивам опит с една кракра, но бих искал и да опитам как ще е с инвертор.
емейл :XXX_XXX(at)abv.bg

Благодаря !
Последна промяна от amdatlon на нед сеп 21, 2014 2:32 pm, променено общо 1 път.
amdatlon - специалист
Благодаря ви за поканата :)
Ще ми е полезно да опитам вашите продукти !
resistbody - майстор
Големи благодарности !!
kabel96 - специалист
Писах ви на лични.Успех на панаира.
aig_welding - специалист
kabel96 написа:
Писах ви на лични.Успех на панаира.
Личното се е загубило по трасето. Моля прати ми и-мейл с данните.
msotiroff - помощник
Аз също бих искал една покана, ако важи за 29.09.Друг свободен ден просто нямам.
Благодаря в аванс.
msotiroff@abv.bg
Михаил Сотиров

Тема "Покана за заваряване на Панаира в Пловдив 2014" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: