Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
fore - майстор
Съображения за сигурност. :mrgreen:

Аз отговор не търся, просто ми е странно. :?
toffifee77 - напреднал
Защо разваляте хубавия бой с тая караница. Малко да вдигнем финансирането. Скоро си купих помпа от тука сега гледам, че има и инвертори. http://www.argo-market.com/Products/Details/1281
nikolson - майстор
toffifee77 написа:
Защо разваляте хубавия бой с тая караница. Малко да вдигнем финансирането. Скоро си купих помпа от тука сега гледам, че има и инвертори. http://www.argo-market.com/Products/Details/1281
Ей ся вече стана "така забавно с Тофифи" :lol:
kuger - майстор
fore написа:
Не е лошо дасе прави реклама. Но хората за това вземат пари. А в случая Стан, до колкото разбрах ти даже не си пробвал въпросните машини, но ги препоръчваш.
Каква е тази симпатия към марката ?

Не казвам че не стават. И Аз нямам опит с тях за да ги оценявам.
До сега ви гледах сеира как се ядете! Добре, аз я имам въпросната машина /втората/. Мога да кажа само добри думи за нея. Когато нещо работи както очакваш от него, може ли да кажеш лоши думи? Щом успя да запали и да заваря с някакви ръждясали 30 годишни електроди от незнайна марка, какво да кажа?
До колегата gogyto, втората от линка няма да се вмести в бюджета ти, но я препоръчвам горещо.

А, да, престанете да се ядете, излагате се! Всеки може нещо, което друг не го може.
Човек трябва да ви пресява кавгите, та да намери информация, която го интересува.
gogyto - специалист
kuger написа:
fore написа:
Не е лошо дасе прави реклама. Но хората за това вземат пари. А в случая Стан, до колкото разбрах ти даже не си пробвал въпросните машини, но ги препоръчваш.
Каква е тази симпатия към марката ?

Не казвам че не стават. И Аз нямам опит с тях за да ги оценявам.
До сега ви гледах сеира как се ядете! Добре, аз я имам въпросната машина /втората/. Мога да кажа само добри думи за нея. Когато нещо работи както очакваш от него, може ли да кажеш лоши думи? Щом успя да запали и да заваря с някакви ръждясали 30 годишни електроди от незнайна марка, какво да кажа?
До колегата gogyto, втората от линка няма да се вмести в бюджета ти, но я препоръчвам горещо.

А, да, престанете да се ядете, излагате се! Всеки може нещо, което друг не го може.
Човек трябва да ви пресява кавгите, та да намери информация, която го интересува.

А така, мерси колега за обективното мнение, ще го взема и него в предвид.
gogo7777 - майстор
На мене ми се ще да направим клип с машините на Пансим. Да се види на яве за кво иде реч. Стига да иска де...
gogyto - специалист
Да, по добра реклама от това да се видат възможностите на яве - няма!
Така всеки ще може да си прецени от какво има нужда и би задоволило потребностите му.
iivanov - майстор
gogo7777 написа:
На мене ми се ще да направим клип с машините на Пансим. Да се види на яве за кво иде реч. Стига да иска де...
А ти върна ли се от Чужденеция ? Ш'ти напудрим носа и си готов за снимки. :partyman:
gogo7777 - майстор
Не съм още.....ама ще отскоча до БГ за малко.... :)
Ша ма напудрите ама да е някоя млада гримьорка.....да не лепне електрода :lol:
kuger - майстор
gogo7777 написа:
На мене ми се ще да направим клип с машините на Пансим. Да се види на яве за кво иде реч. Стига да иска де...
Без мен, слаб заварчик съм, любител. Има майстори, те да правят тестове.

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: