• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 59
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
agj - майстор
gogo7777 написа:
И да знаеш от обща култура, водещата в техническо отношение Германия нямат такава техника изобщо на пазара :wink:
Каква техника няма бе смешник,заваръчна ли !? :-D :-D :-D
Явно на някой хора им липсва дори и обща култура ,мноого ама мноого жалко че подобни хора се изживяват като собственици на фирми !Боже опази ,пази икономиката ни от такива хора ! :x
idunno - специалист
Аз затова преди време предложих, всеки си взема машината подлагаме я на брутален тормоз и която колко изкара и един път завинаги слагаме чертата- това е профи, а това е за вкъщи.Така хората, които си купуват ще знаят със сигурност, дали апарати за 300 или 600 лв. ще им бъдат от полза.И дали тези от 300 не са ...същите като тези от 600?
Аз смешниците съм виждал, които мислят че с китатайската ч**я ще минат тестовете.Опит трябва,ама и машината трябва да е на ниво.
Аз кат' казах четири имах предвид- Лорх,Есаб,Кемпи и Фрониус,репективно Германия,Швеция,Малко по нагоре и Австрия.
Вие,ако знаете с какво заваряват по обектите в Европа(Русия не я броим те там и с ...могат)- кажете, мое сам проуснал некои, да ме прощават.
Колкото до останалите - френги, италианоси и там ..., те кола кат' хората не моат напраат, камо ли електрожен.
Неволите на българския търговец, който продава китайско не коментирам, маржът на печалбата оправдава всичко, иначе ще почне да внася от Венецуела.
Българите сме малко бедни , но все пак тарикати- никога няма да оценим своето пред чуждото. :) :)
gogo7777 - майстор
Явно на някой хора им липсва дори и обща култура ,мноого ама мноого жалко че подобни хора се изживяват като собственици на фирми !Боже опази ,пази икономиката ни от такива хора !
Хе хе :supz: .
Що ли да ти отговарям :?:
Кажи някоя де........Икономиката я остави за тия дето могат да шават :-D Аз поне си знам местото, скакалец :-D Не се коркай, ще ти дойде просветлението.......все ми е тая за твойто мнение по тоя занаят. Убедил съм се вече, че си мушморок :-D
Аз кат' казах четири имах предвид- Лорх,Есаб,Кемпи и Фрониус
От тия като ползвам жокер 50 на 50 и добавя швейцарците.......получавам мойте фаворити. Е имам и един през-океански, но това е друга бира :-D

Иначе е добре демонстрацията, но се съмнявам, че ще се състои изобщо.
Последна промяна от gogo7777 на пон мар 25, 2013 11:42 pm, променено общо 1 път.
agj - майстор
gogo7777 написа:
Явно на някой хора им липсва дори и обща култура ,мноого ама мноого жалко че подобни хора се изживяват като собственици на фирми !Боже опази ,пази икономиката ни от такива хора !
Хе хе :supz: .
Що ли да ти отговарям :?:
Кажи някоя де........Икономиката я остави за тия дето могат да шават :-D Аз поне си знам местото, скакалец :-D Не се коркай, ще ти дойде просветлението.......все ми е тая за твойто мнение по тоя занаят. Убедил съм се вече, че си мушморок :-D
Ми твоя приятел idunno в горния си пост ти посочи една ,въпроса обаче е да я откриеш коя е ....ако можеш де ! :mrgreen: Пък аз мога да ти изброя още поне 3-4 но няма да ти направя тоя кеф , намери с ги сам щом си толкоз "умен" !
gogo7777 - майстор
Абе аз не съм умен....даже напротив. Нали говорим за ГОЛЕМИТЕ, не ми изброявай други. Няма смисъл. Иначе има много повече от тия дето ти знаеш, но са полу......Сещаш ли се :?:
Ми твоя приятел idunno
Човека знае какво му е нужно за икономиката дето те притеснява и не споря с него. Сигурно си е патил като мене с разни безобразни електрожени :-D Явно ми е съмишленик по неволя :-D .
agj - майстор
idunno написа:
Колкото до останалите - френги, италианоси и там ..., те кола кат' хората не моат напраат, камо ли електрожен.
:) :)
Аз също не харесвам френски и италиански автомобили но това не е нито важно нито пък е база за сравнение относно заваръчната техника , а пък да не говорим че във F1 едни от най добрите отбори са френски и италиански !
И за де не бъдем голословни по отношение на фирмите произвеждащи професионална заваръчна техника ще ти посоча само две от италианските марки които дори имат представители и в Б-я - CEBORA и SELCO .... а FRO (Ит.)е една от фирмите от консорциумът Ер Ликид (Франция) ..а SAF-FRO е една от търговски марки на този консорциум който пък е един от най добрите производители за заваръчната техника ! :supz:
agj - майстор
dano написа:
http://www.migatronic.com/
:supz: Да, също един от лидерите в производството на заваръчна техника ! Фирмата е Датска ....т.е (Дания).
pansim - майстор
Еххх...трябва модераторска намеса май...От къде започнахме - къде стигнахме.
Трябва сериозно да се замислим, за начина по който водим диалог. :idea:
iivanov - майстор
Пичове,чета ви без да се включвам,щот въобще ме няма в материята.Виждам големи п*шки сте в занаята,ама меренето им вече започва да става страшно.Споменават се лични достойнства на опонента,току виж започнали да се споменават и роднини предимно от женски пол.
Въпросът ми е конкретно към pansim.Трябва ли да ме притесняват с нещо машините на Драгозов?Машината ще е за домашно ползване,като не изключвам и инцидентен зор.
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 59

Тема "Инверторни електрожени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: