Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
agj - майстор
pansim написа:
agj написа:
И не си ли ти човека (и не само ти )които на "лични" постоянно притеснява хората с оферти и реклами

Ха...явно като ти свършат аргументите, минаваш на лични нападки.

Аргументите ми са в горепосочените клипове, само че явно на теб не само не ти е угодно да ги коментираш ами нямаш и нужната компетенция ! :lol:
pansim написа:
Обикновена клевета! Не ти прави чест! [-X
И още - тук в този форум ти преча аз и Драгозов
Обикновено истината боли и напълно естествено е да реагираш като ощипана девица !На мен най ми пречи да ме правят на будала ,да ме заблуждават,и да казват на бялото черно !Просто беше време да се каже кой-кого заблуждава и как го прави!
pansim написа:
Нека всеки който е получил НЕПОИСКАНА информация на ЛС от мен да се оплаче.
Ако има такъв и се е почувствал притеснен - моля нека пише тук.
Едва ли някоя ще се осмели да го направи !!!А каква е НЕПОИСКАНАТА информация :?: всеки тук си знае -опулване на конкуренцията със аргументи от сорта :„Моето гардже е най- хубавото” ...следват оферти ...а после щастливия собственик на новото апаратче е олекнал с малко повече парички отколкото е бил планирал!! :rolleyes: НОоо въпреки това, той е щастлив че има вече електрожен от чисто БЪЛГАРСКИ производител !Ха наздраве за всички щастливи собственици на ПАН ЕЛЕКТРОЖЕНИ! :lol: :-D :drinkers:
Последна промяна от agj на пон юли 14, 2014 10:56 pm, променено общо 1 път.
agj - майстор
kuger написа:
Аз съм един от тях :partyman:
Изображение
Ами вече ти честитих !Ама ако искаш пак -ЧЕСТИТОООО! :drinkers:
kuger - майстор
agj написа:
kuger написа:
Аз съм един от тях :partyman:
Изображение
Ами вече ти честитих !Ама ако искаш пак -ЧЕСТИТОООО! :drinkers:
И аз съответно благодарих, ама пак
БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯ, а наздраве!
agj - майстор
Съвсем бях забравил че:
kuger написа:
Аз съм от "заблудените",
:goodman: :-D
kuger - майстор
agj написа:
Съвсем бях забравил че:
kuger написа:
Аз съм от "заблудените",
:goodman: :-D
Я ме насочи къде съм писал това. И, защо си извадил цитата от контекста на целия отговор? Нямам спомен да съм плюл по българското! Чакам
kuger - майстор
Такааа, намерих си отговора, е и?
kuger написа:
Аз съм от "заблудените", четох та чак главата ми запуши да отсявам свястното от плявата.
Решението се избистри, от днес съм "горд" собственик на една синя машинка.
Какво намираш тук да противоречи на това, което поддържам?
Виж, не обичам да се дърля, наздраве, или лека нощ, по избор.
koveslav - майстор
Що така все не се завързва разговор тук.Защо винаги щом на някой нещо не му изнася го удря на кавга.Споменавате други форуми-ами да,става разговор в "онези" форуми и никой не ги напада или не си позволява да им говори глупости на хората,като споделят че са си купили китайско,българско,та ако щеш и талибанско телоподаващо,електрожен или каквато и да е друга техника.И в много случаи такива евтини машини си купуват състоятелни хора,просто така,за хоби.Даже си помагат хората,без да си подхвърлят язвителни подмятания и без "да си ги мерят".На това му казвам разговор.И не само че работят с тях,ами ги тунинговат,тестват и т.н.-правят си кефа.Сигурен съм,че и тук в този форум и в тази тема,много хора,да не кажа повечето си купуват или са си купили евтина заваръчна техника,и въпреки желанието си да споделят впечатления, при така насочения разговор не биха го направили.Просто защото знаят наизуст репертоара,който ще последва.Това ли е целта?!Вие "специалистите" и там,в онзи форум се пробвате със същите номера,но нещо все не ви се получава.Що така тона ви "тук" и "там" е много различен?!По-добре не го споменавайте "онзи" форум,защото там нещо хич не сте "специалисти",а плагиатството е една друга тема,която никак няма да ви е изгодно да се засяга.Копирайте от вашите "учители" най-напред отношението към колегите по форум и тяхната техника и интереси-там е тънката част на успеха.С рогата напред не става-кавгите тук са само малка част от лошите последствия от това,а смешно ниските цени на които сте принудени да продавате е другата.Само китайците от Хасково са с по-ниски цени,затова и толкова много ви дразнят.Ами продавайте и под тях-може да ги съборите,па да вземат да фалират,а? Успех!
pansim - майстор
Злобата и зависта в някои съфорумци е взела връх над разума. То и затова сме на този хал тук в Родината.
Останете си със здраве
Sharkolia - специалист
Аре стига разваляйте боя с женски скандали ве майна? Давайте да се съберем на едно място ,да напрайм едно меле и ,който победи само той може да си фали стоката останалите ши мълчат и ръкопляскат !

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: