Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
kuger - майстор
agj написа:
Е да ти имаш опит,….. като най големия балък! Едно време си си купил най долнопробното сирене ,обаче на доста висока цена,! Ама сега ръсиш мозък!И най важното че изобщо не си схванал грешката си !Как може да си купиш 100 амперово Kinzo за цели 250 лв.. :shock: Защо тогава не пита бе приятел ,да ти кажем да не го купуваш тоя 100 амперов дзвер !? :-D Аз щях да съм първия който да ти каже, не само да не си купуваш такъв китаец ами и да не си помисляш дори за най марково 100ампрерово!
И после нямаше да ти се налага да си купуваш друго, ….гарантирано вкусно!
Е сега си имаш две ,…..да си жив и здрав и да си ги ползваш успешно !
Явно тая вечер не си си пил хапчетата :? :shock:
Или, като го няма Форе се чудиш де да си тъпиш зъбите?
agj - майстор
Какво те притеснява бе приятел?Нещо лошо или невярно ли съм написал!
dragozow - майстор
Аз също не се заяждам, но от години не купувам евтино сирене, просто съм разбрал че е по-добре да си купувам скъпо.
А и тези които ще предлагаш няма да са с реални 200Ам
Те са 160 истински ампера на 60% при 40 градуса и пише същото:
ИзображениеИзображение
155 ампера при написани 200 си е лъжа.
ZEDYCUS - майстор
Имам и ще ръся мозък, който няма да яде евтино сирене колкото си ще. :razz:
Нямам два инвертора, остана само един правилния. :-D
pansim - майстор
И Мерцедес и Трабант имат 4 гуми, едно кормило, един капак от пред и един отзад...
Ама с това свършват приликите :lol:
И още за сиренето - когато имам възможност си купувам качествено, като нямам - стискам зъби и след време пак си купувам качествено. Пък ако на някой му е вкусно ментето, което само ПРИЛИЧА на сирене - моля, всеки има право на избор. :)
Надявам се правилно да усетите какво казвам...
Успешен ден на всички!

ПП Драгозов, дай снимка вътре. Това май ще се окаже точно като този китаец от предишните ми снимки...разглобения на масата.
agj - майстор
Давай снимките ! :-D Че то друго по интересно от това да гледаме картинки ,в темата няма! :-D :-D
koveslav - майстор
ZEDYCUS написа:
Имам и ще ръся мозък, който няма да яде евтино сирене колкото си ще. :razz:
Нямам два инвертора, остана само един правилния. :-D
Колега,един уважаван от теб майстор(ти споменаваше някъде в постовете си за него)е доста добър заварчик.Той редовно изработва едни фланци за огромни вентилатори.На тези фланци после се монтират турбини тежащи 500 кг. и въртящи се със сериозни обороти.Всеки фланец се заварява към главина с точно 20бр. електроди 4мм.,като процеса се изпълнява,може да се каже без прекъсване.Познай колко струва инвертора на този майстор? Машината е оборудвана и с ВИГ с безконтактно палене.Има и гаранция и с електрожена се работи сериозно.Може би познаваш човека,опитай се да го убедиш,че трябва да си купува по-скъпо сирене.
Машината му струва точно 380лв......Около него има и други с такава техника,все без проблеми.Някакви късметлии са тези момчета....
gogo7777 - майстор
Ся ако се окаже жълт бусан ще ти повярвам. :lol:
ZEDYCUS - майстор
koveslav
Някакви късметлии са тези момчета....
Два дена бях далеч от всякакви инвертори, трябва да кажа че въобще не ми липсваха :-D Обикалях Стара Планина. в тая връзка Големи благодарности на Тани. :prayer: :partyman:

Та щом ги радва как работят и са доволни, аз какво да кажа. Нека се радват на късмета си. :partyman:
profesionalist_wood - майстор
Обаче да подчертая че фори се е развихрил в другите форуми.... :-D

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... sb=5&part=
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... apsed&sb=5


Яко бичи по другите форуми а :-D

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: