• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 426
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
pansim - майстор
Жалко, ако е така. Не че ще работят по-лошо, ама много ме е яд, че нищичко не се произвежда тук, на родна земя.
И все пак малко снимки от страна на г-н Драгозов няма да са излишни.
sek.1 - специалист
Мога да кача снимки отвътре на моя китаец ама не мога да се оправя с намаляването .
dragozow - майстор
Този сайт ги смалява:
http://prikachi.com/
Или дай аз ще я резна.
sek.1 - специалист
И с това не мога да се оправя дай нещо мейл скайп да ти ги источа .
dragozow - майстор
Ето снимките на колегата:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Цъкнете за голям размер.
pansim - майстор
Това добре, ама къде са снимките на 200-300-400 амперовите на ВИКИ-Б???
dragozow - майстор
Ако въпроса е насочен към мен не съм обещавал такива. Машините ми имат гаранционна лепенка. Тогава ги отваряхме в нашия сервиз с изричното разрешение на фирмата производител и сравнявахме с моделите на Gysmi. От тях мога да ти отворя на място всяко защото ситуацията е друга. Там може и ти да го отвориш за почистване и това няма да наруши гаранцията, даже е упоменато. Мога да отворя Вики ама как да им обясня че искам лепенка защото съм го отворил за да го снимам за един форум!?!? Другата седмица производителя ще идва при мен и ще го питам да ги снимам или да даде направо снимки ако има. Иначе големите му машини са много корави, имам продадени по големи обекти където силно се съмнявах че ще ги напълнят с кал или удавят.
pansim - майстор
Да, нормално е да имат някаква защита, било лепенки или друго. Но, не се ли налага в гаранционен срок почистване вътре поради събиране на всевъзможни боклуци? И как ще стане това като има лепенки? Или трябва за едно продухване с компресор да се праща в гаранционен сервиз за сметка на купувача :sad: :shock:
dragozow - майстор
Не съм имал проблем до сега. Производителя така е решил.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 426

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: