Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Sharkolia - специалист
pansim написа:
Злобата и зависта в някои съфорумци е взела връх над разума. То и затова сме на този хал тук в Родината.
Останете си със здраве
Ти тотално изперка ве пич! Ква завист ,кви 5 лева? Тук има хора дато изкарват в пъти повече пари от твоята гаражна дейност! За къв се взе ти ,че ти се и прииска да ти завиждат?
Аре успокойте топката вече и тва е!
Всеки да си хвали апаратите ,без да сипе кал по останалите апарати на БГ пазар и тва е!
pansim - майстор
Ето на вниманието всички интересуващи се от китайската продукция
Ето инвертор със заявени 200А. Вътре както всеки може да види имаме добре познатата МОСФЕТ технология, силно орязана в конкретния случай.
Два силови трафа и 8 мосфет-а. Решение за реални и безопасни 100А заваръчен ток. След отремонтирането се оказа максимален 120А заваръчен ток.
Истинските машини по тази схема на 200А са с 4 /четири/ броя силови трансформатори и 16 /шеснадесет/ мосфет транзистора.
В добавка на снимките се вижда и пълната липса на изходен дросел, което е меко казано странно за машина с ВИГ функция!!! :)
Не плюя, както някой тук ме обвиниха - просто давам ФАКТИ.
Всеки сам да си прави изводи!
:partyman:

Прикачен файл

IMGP5641.JPG

Прикачен файл

IMGP5640.JPG

Прикачен файл

IMGP5639.JPG

Прикачен файл

IMGP5638.JPG

Прикачен файл

IMGP5637.JPG
pansim - майстор
Sharkolia - дръж се културно!!! Не сме на маса на чашка!
Твоя начин на изразяване не ти прави чест, нито на теб, нито на хората които са те възпитавали!
gogo7777 - майстор
.....Не сме на.......
Приятел, не им се връзвай, не им отваряй очите повече /на тези/. На такива потребители кво да им кажеш повече....убий ги с мълчание......да си се пързалят по пързалката на воля :) В темата е изписано достатъчно.... :partyman:
pansim - майстор
gogo7777 написа:
В темата е изписано достатъчно.... :partyman:
Абсолютно вярно!!!
fore - майстор
Пансим, казваш че 4 трафа х 4 мосфета са за 200А ?

При 3 трафа по 4 мосфета-12 бр, както е при Кенде и са обявени 200А, реално ще ги вдига ли тогава тези 200А ?
kuger - майстор
fore написа:
Пансим, казваш че 4 трафа х 4 мосфета са за 200А ?

При 3 трафа по 4 мосфета-12 бр, както е при Кенде и са обявени 200А, реално ще ги вдига ли тогава тези 200А ?
4х4 мосфета !!
pansim - майстор
Ааааа...няма да я бъде така...писал съм по темата - търсете.
Авантата свърши. :-D
koveslav - майстор
http://www.vitolux.com/category/60/zava ... tml?page=4
http://www.viki-mashini.com/index.php/elektrojeni
На мен са ми известни двама официални вносители на такава техника,това са сайтовете им.Знам,че техниката им не е кой знае какво,но нито една от машините им не прилича на тази,освен по цвят.А и по предния панел,на показаната от вас машина се виждат недодялани самоделни щампи и надписи.Сами ли си ги правихте,или някой ви помогна?Май е въпрос на време да си намерите достоен опонент,който да "покаже" вашите машини с подобни надписи.Учудвам се,че още не се е появил,а дивидентите от това ще са си само за вас! Не е коректен начина ви на реклама,но...ваша си работа!Успех!Аз от търговци,които си правят реклама по вашия начин не бих рискувал да купя!Това си е мое мнение,естествено! Иначе,ако се водим по цвета,то и тук в този форум все на едноцветни (сини) машини се прави реклама.Да не се окаже накрая,че и произхода им е с еднакъв "цвят"......
pansim - майстор
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koveslav - признавам, успя да ме развеселиш...
А колкото до произхода на сини машини, отново в темата има всичко, даже и снимки на първоначалния вариант /сега има малки промени/...така че пак ще кажа - четете!!!
И понеже се захвана тема за произход - ами отвори и виж твоето 130А инверторче - в него единственото нещо което се прави тук в БГ са лепенките!!!
Може и снимки да пуснеш тук...ще бъде интересно за други заблудени хора...че си купуват нашенско...
Хайде - очаквам снимки на твоя инвертор.

Така както върви темата...май ще се откажа от по-нататъшно участие. Само си губя времето, да поднасям наготово информация, и вместо едно простичко "благодаря" да получавам намеци и обиди.
И колкото и да не Ви се вярва...аз искам да се продават колкото се може повече евтини китайски боклуци!
Защо?
Близко е до ума :-D

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: