Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
ZEDYCUS - майстор
+1 :partyman: Язе нали съм от "Платените" рекламисти, да кажа, че добрите продукти сами се рекламират. :cool:
kuger - майстор
Язе пък съм от безплатните :-D , тя стоката сама се рекламира!
idunno - специалист
Е, крайно време е agj или както там е.Крайно време е да се изяснят нещата,Ти драги ми смехурко си чист радетел на Wiki ß -хасковска фирма, която продава еднодневки и не си вдига телефона, дори когато някой като иска да си купи нещо.С една дума- пълен та**к- фирмата де.
Форе- пише, щото е сам.Или самотен.И вече направи асмата и няма каво да прави.
Драгозов- защото продава китайски ...абе сигурно са му добри нещата- за всеки влак си има пътници.Но това което беше Аргомаркет преди 7-8 години, не е същото.Моето мнение, тук не еобективно, защото съм влизал два пъти и двата пъти беше напразно.Първия път те продаваха неща, които не можех да си позволя, втория можех да си позволя нещата, които предлагат, но те бяха ...евтини.
Пансим- опитва да се конкурира с китайците, само токлкова стига да се каже- Браво на човека.
Ако някой съм го пропуснал, да ме прощава.
Гого- пише като няма работа.
Аз пиша защото не ми се захваща с по - сериозни неща.
Така стоят нещата.
И agj стига писка за модертатор, като вдовица за ....Другите не го правят нали?
agj - майстор
Я, ние и форумен анализатор сме си имали!Добре че има такива , да ни изясняват нещата ,че инак все невежи ще останем! :lol: :lol:
fore - майстор
idunno написа:
Иска се умение и настройка на ампеража.По тънкият електрод се ползва на определени места- нямам предвид винкела и ламарината на форе- ако се изисква плътен непрекъснат шев или материалът не обича големи зони на нагряване, тогава се ползват тънки електроди спрямо дебелината на базовия материал.
Абе, не е за всеки.Даже асмалъка не е за всеки, независимо от електрожена.Требе и четене, требе и ръка и добър гащеризон също требе.Че и маска. :-D :-D :-D :-D
Аха, до сега Корейска стомана, сега и винкела и ламарината на Форе ! Други бисери -давайте, давайте моля ! :lol:

Ми не е за всеки асмата- тук например почти няма хора за които да е работа това фактически, но пък пишат здраво бисери. Добре че има и други източници и познати майстори, та човек да види как става и да свърши работа. макар че на 90% сам се изучавам- идва ми от вътре и то с чужда стомана- на Перник и Китай. :mrgreen:
Само с подигравки не става дори търговията.

agj, Изобщо не съм наясно какво и кого рекламираш !
До сега мислех че си заварчик, като Ковеслав. После другите търговци тук те обвиниха че си бил и ти в играта.
Изобщо ми е все тая кой какво рекламира тук !
Ясни сте ми всички.
Можеби от теб и от Ковеслав съм научил нещо. Другите просто пишат глупости или се рекламират и нападат пречещите им.
aig_welding - специалист
idunno написа:
Ако някой съм го пропуснал, да ме прощава.
Хм -хм ... Простено ти е! ;-)

Приветстваме всички мнения и оценки! И най-добрите ни старания ще са напразни, ако потребителите не сте доволни.
pansim - майстор
stan73 написа:
И на моят, горещият старт е силно изразен (чува се даже в началото като по-силно изплющяване на искрата) и се опасявах, че ще стават дупки, но аверчето каза, че започвал заваряването откъм винкела и поле продължавал до средата с ламарината и винкела и така дупки нямаше.
Начини да се завари един детайл има...но не може да се оспори предимството на регулируемия Хот старт. Не случайно всички машини висок клас го имат.
Та, така...бавно, но се движим напред, и не смятам да се отказвам. Доволните ми клиенти са значително повече, от завистливите драскачи по форумите.
Лек и успешен ден на всички! :partyman:
fore - майстор
Да мисля че и слепите и глухите разбраха за Хот старта на твоята машина.

Можеби на 5 поста можеш да го споменаваш ей така за цвят- като рекламите по телевизията. Там увеличават звукът, а ти болдвай текста и така.
Само се чудя другите малки и средни поизводители, защо не прибягват до форумното пространство да се рекламират и ако бяха прибегнали до услугите на някой форум какво ли щеше да стане като цяло.
Как им се получава ?

Бащата на Женами е собственик на една от големите фирми в София за покривни конструкции и цялостно изграждане на покриви и тнт. Машините в цеха му са меко казано огромни. 6 метра Аб-кант, роботизирани машини за рязане, огъване и тнт на ламарина.
Човеака освен страница в нета друга реклама не си прави тук.
pansim - майстор
Драги ми fore, не знам ти и други хора от форума, какво си мислят, но те уверявам най-приятелски, че ако разчитах само на продажби на хора тук в този форум, то отдавна да съм приключил дейност!

И искам по този повод да благодаря на хората от форума които са ми гласували доверие!

И още за теб fore - вече има положителни отзиви от реални потребители на новата придобивка.
agj - майстор
pansim написа:

Начини да се завари един детайл има...но не може да се оспори предимството на регулируемия Хот старт. Не случайно всички машини висок клас го имат.
Нищо ново под слънцето бе "приятелю "!Те и доста китайчета го имат, та даже и с потенциометър за регулиране ги произвеждат ,..и не само Хот старт имат, ами Арк форс си имат! Ето ти и примерче :машинка с доста екстри пак китайка -
Изображение

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: