Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
sek.1 - специалист
За песоструя и дробоструя в жк Дружба мога да кажа само хубави неща и за качеството и за цените. Работим с тях и съм много доволен. За праховото боядисване http://www.efttom.com/ това са създателите на технологията едва ли има по добри от тях поне в България. За незнаещите дори и алкидна боя да се пръска на алуминий първо се пръска с преходен грунд за алуминий .
Последна промяна от sek.1 на пон сеп 13, 2010 11:03 pm, променено общо 1 път.
Армагедон - специалист
Напълно съм съгласен с мнението на Spokoiniq ( само тона не ми харесва .....), доста съм изчел и гледал - това е начина :!: даже имах намерение да инвестирам в това .... :roll:
255388 - специалист
Здравейте, къде в София може да се боядиса шосейна стоманена рамка най-евтино (прахово)? Искам бял цвят. Ще сваля боята предварително с препарат. Интересува ме оферта до 20лв.
shotik - майстор
255388 написа:
Здравейте, къде в София може да се боядиса шосейна стоманена рамка най-евтино (прахово)? Искам бял цвят. Ще сваля боята предварително с препарат. Интересува ме оферта до 20лв.

Фирмата се намира на бул Илиянци в София след разклона за кв Бенковски,бивше Геоложки проучвания,на портала ще ви упътят ,тел на Андрей Илиев е 0897075536.

Само ,че може би ще е към 30 лв за голяма рамка,на мен за рамка на пони колелело ми взеха 20 лв.
255388 - специалист
Свърших работата в Деяколор за 15лв., само боя, без лак (лака е +8лв.). Но за съжаление фатално. Резбите на средното движение, по необяснима за мен причина не искат да хванат нормално, само накриво, след боядисването. Имаше съвсем малко боя попадната върху резбите, която старателно почистих и пак... За в бъдеще ще нося рамки само с навити на тях чашки!!! После лесно се сваля боята от тях с paint removal, но резбата на средното е непоправима като се навие накриво.
dadko - майстор
Искам да пребоядисам един детски велосипед. Със свалянето на боята ще се справя. Купил съм спрей в нужния цвят. Засега не мисля да го нося на прахово. Какъв лак, обаче трябва да се нанесе след спрея?
profesionalist_wood - майстор
Привет,аз с един приятел си спорехме колко и на каква цена би могла да се направи песъкоструйка на на базов автомобил,едни казват 300 лв,други 500. И би било добре да се извърши от човек който има нужните скафандри,пясък и помещение. А не Бай петко да си купи апарат за песъкоструйка от Ташев http://www.tashev-galving.com/078+KRV+1 ... 0%BA%D0%B0 и да си стружи докато не се задуши от фините частици които са абразивни и да влязат в дихателните пътища и да предизвика силикоза.Според мен е добре да се оставят такива неща в ръцете на специалисти :? Какво е вашето мнение?
crez - майстор
Spokoiniq е напълно прав за пясъкоструя, но виждал съм обработка на нежни детайли от мек метал вкл. и пластмаси не с пясък а със сода бикарбонат, стават като полирани. Процеса е по бавен, но резултата си заслужава.
profesionalist_wood - майстор
Някой ще даде ли координати за песъкоструйка във София?. Искам да си песъкоструя основата на оберфрезата си която според мен е от магнезий :?
shotik - майстор
По - нагоре съм написал местонахождение и телефон,виж и за услуги в OLX ,друго което знам е стария път за Банкя,като завиеш от бул Европа , гледаш в дясно ,5-7 къща/по спомен,може и да е различно/ ,на бул Европа след Орион в дясна страна посока изход от София, на една автокъща също имаше табела преди години.

Тема "Прахово боядисване, песъкоструйка, сваляне на боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: