• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
smlxl - специалист
Здравейте колеги,
Бихте ли ми казали ако знаете откъде мога да се вземат метални стружки. Големината им не е от значение. Количеството, което ми трябва е около половин кофа. Ще ми е от полза и да ме ориентирате колко върви като цена такъв обем. Благодаря предварително!
Стефко - специалист
На много места могат да се намерят. Но най-добре е от някой стругар или фрезист.
Junak - майстор
Хммм, метални - много общо понятие...Цветни, черни...
smlxl - специалист
Благодаря за отговорите! Видът на метала, от който са стружките е без значение, както и размерите им. Просто метални стружки в посоченото количество. От София съм, интересуват ме такива стругарски ателиета в района на южните квартали - Борово, Ем Марков, Хладилника, Стрелбище. Ако някой знае подходящо място моля да драсне малко инфо.
Стефко - специалист
Докторе, кажи каква е целта.
sek.1 - специалист
Миналата или по миналата година един колега от форума идва в работата и му натоварих стружки . Имам колкото искаш . Двайсетина тона оправят ли те :-D Драсни едно лично . По едно време никой не изкупуваше метални стружки и се бяхме заринали имаше няколко големи купа сигурно към 50 - 60 тона . После се намериха едни които ги караха в ЧЛК Ихтиман ама и той фалира . Сега чувам че стружките ги пробутвали с останалия скрап . Ако някой знае къде и кой ги изкупува на територията на София да казва .
А до цената на половин кофа стружки най-много 1 левче им дай! 8-[
Съжалявам, че съживявам така тая стара тема, но на мен също ми трябват метални стружки, а не мога да изпратя лично съобщение до sek.1. Ако офертата още важи, ще съм много благодарен и бих взел една кофа :-D . Пощата ми е nameofthegame@abv.bg
MamaMy - майстор
Бомби ли правите с тези стружки? Ако да, по-добре пирони и съчми.
profesionalist_wood - майстор
Не! Ще ги карат в Северна Корея :-D Една стружка-куршум в сърцето на империализма!
  • 1
  • 2

Тема "Метални стружки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: