Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Pandurko - специалист
Здравейте,
Търся си плашки и метчици милиметрови с нормална стъпка с диаметри 2.5, 2, 1.5, 1...
Това дето намирам или го няма в наличност или е с доста солена цена. За единични бройки иде реч. Та някой ако знае, да казва.
Благодаря предварително
torbalan - Дървен философ
Тия дни и аз обикалях кварталните железарии, но и тук няма...

Аз търся малко по-голям диаметър - 4 до 6 мм.
profesionalist_wood - майстор
И аз съм в същото патово положение :? Абе тук в България железариите са гола вода,а пък за комплект метчици и плашки в Полимета-С искат 400 лв!? Бе нали ще го ползвам от вятър на дъжд,чат-пат....Имаше един лаф от соца-То пък бива нямане ама чак пък толкова.... :-D
torbalan - Дървен философ
:-D

На мен ми трябва за един път.... Ще търся на село нещо при баща ми... Дори да не е качествена резбата, дето ще се получи - ще ми свърши работа ;)
stiv1961 - майстор
В Багира има, но започват от М3. Торбалан може да се възползва :)
http://www.bagira.bg/1413/%D0%BA%D0%BE% ... 0%BA%D0%B8
Pandurko - специалист
За сега само Болшевик-Габрово имат в наличност, но цените са им малко кофти.
Ама ако не се намерят на друго място по-атрактивни, те ще са. ПОне със сигурност ще са качествени.
naB4o - специалист
Работя в оптика, имаме служебни метчици от 0.6, до към 2.0, ама струват доста пари... на фирмата Breitfield & Schinkler (или нещо такова)
За по-евтини, и аз бих си взел за домашна употреба, ама не съм намирал. Има китайски, ама не ми се рискува от ebay...
iavor - специалист
Купувал съм няколко пъти от фирма "Кентавър"-Илиенци.
Това което не съм намирал в железариите съм купувал от там.
torbalan - Дървен философ
Торбалан си намери от един съсед - довечера ще навия резбата и ще му го върна ;)
Stefan2000 - специалист
А на битака в софия проверихте ли? Има поне 4-5 души които продават режещи инструменти. Имат какво ли не.

Тема "Плашки и метчици с малки диаметри" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: