Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
nv952 - майстор
Ясноо,щом съд ще решава има да си чакам...
DeyanS - специалист
nv952 написа:
колеги ако някой знае къде в б-с има пункт за желязо да сподели адреса защото искам да си купя някой неща.
Както и да е, кофти е че наистина ще се чака съда, после може да има обжалвания и така кофти параграфна въртележка. Има донякъде логика, но само до някъде, защото те циганите пак могат нелегално да носят крадено желязо (нали сега се казва, че физически лица могат само безплатно да го оставят на пунктове) и официално да е безплатно, а под масата да им дават пари и всъщност така да се обслужват фирмите, защото ще подбиват цената. Ама както и да е де, дано измислят нещо балансирано, добро.
nv952 - майстор
DeyanS написа:
nv952 написа:
колеги ако някой знае къде в б-с има пункт за желязо да сподели адреса защото искам да си купя някой неща.
Както и да е, кофти е че наистина ще се чака съда, после може да има обжалвания и така кофти параграфна въртележка. Има донякъде логика, но само до някъде, защото те циганите пак могат нелегално да носят крадено желязо (нали сега се казва, че физически лица могат само безплатно да го оставят на пунктове) и официално да е безплатно, а под масата да им дават пари и всъщност така да се обслужват фирмите, защото ще подбиват цената. Ама както и да е де, дано измислят нещо балансирано, добро.

nv952 написа:
колеги ако някой знае къде в б-с има пункт за желязо да сподели адреса защото искам да си купя някой неща.
МнениеПубликувано на: Вто Апр 09, 2013 11:29 am
Направих го по видимо за да си личи. :)

А това е въпроса от днес.
Някой има ли инфо какво стана с пунктовете.Могат ли физически лица на предават желязо.При нас до лидл в жк изгрев имаше,но сега от там се връщам и няма нищо.Двора е изпразнен даже и плъзгащата врата са си взели.
Извинявам се за правописната грешка "физически лица да предават желязо"
DeyanS - специалист
Не споря с теб, а само ти показвам откъде съм се подвел. По-важно е сега да се види ще го бъде ли забранено или не, и хем да пресекат кражбите, че тъкмо и аз планирах чистене на дядо ми "съкровищата".
nv952 - майстор
Аз отскочих до село за седмица и много се ядосах.Кося си тревата и минава един мангал за желязо и се питам защо аз не мога да предавам а тоя може. :shock:
thinkpad - майстор
nv952 написа:
Аз отскочих до село за седмица и много се ядосах.Кося си тревата и минава един мангал за желязо и се питам защо аз не мога да предавам а тоя може.
Защото работи като "ЕТ" :-D
kuger - майстор
thinkpad написа:
nv952 написа:
Аз отскочих до село за седмица и много се ядосах.Кося си тревата и минава един мангал за желязо и се питам защо аз не мога да предавам а тоя може.
Защото работи като "ЕТ" :-D
Това "Еднолично тарашещ" ли е? :?
На Одрин посока трапезица отдясно мисля, че имаше.
nv952 - майстор
То вече е важно,не дали има,а дали приемат. ;)

Тема "Пункт за метал в Бургас" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: