Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
nv952 - майстор
колеги ако някой знае къде в б-с има пункт за желязо да сподели адреса защото искам да си купя някой неща.
Борис - специалист
По пътя за Грудово.Отляво-два пункта.
Duke_BG - специалист
на крайезерния път има два пункта
единия е на пътя а за другия се влиза към гарата
има и още един на улицата на елкабел и победа - пада се от другата им страна малко преди бизнес центъра
filmatoplo - майстор
:? Сега последно къде има пункт за метали в който продават железа :? липсва ми този пред Победа .
nv952 - майстор
Някой има ли инфо какво стана с пунктовете.Могат ли физически лица на предават желязо.При нас до лидл в жк изгрев имаше,но сега от там се връщам и няма нищо.Двора е изпразнен даже и плъзгащата врата са си взели.
DeyanS - специалист
Сподели после като намериш такъв, защото аз специално като си търсих варел, ходих на автоморгата след Меден рудник към Средец и там ми казах, че като имат варели си ги задържат. Ти специално какво си търсиш?
nv952 - майстор
Аз не търся за купуване,помагам на дядо да изчистим мазето му и понеже вуйчо ми караше тир преди 14год в БГ обаче от бая време е в Испания има много части от камиона.Когато е сменял части ги е трупал в мазето.При месец предадохме около 230кг но сега има още толкова даже и повече обаче няма къде да я предам.Има и такива които са нови,някви големи части от лагер произведени в америка бутала и др ама те ще си седят.
fbr - майстор
Ще чакаш Конституционния съд да реши, дали ще се купуват метални отпадъци от физически лица.

Тема "Пункт за метал в Бургас" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: