Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
bdimov - специалист
Здравейте колеги.
Тъй като няма раздел "купува" от много време насам, а няма друг начин да намеря това, което търся пускам темата. Ако модераторите сметнат нека е изтрият!
Става въпрос за това че ми трябват няколко парчета месингова ламарина с дебелина между 1мм и 1,5мм. Общата квардатура на материала, който ми трябва е около 2-3 листа А4 но самите парчета ( изрезки ) може да са по-малки, защото от тях ще си режа детайли ( орнаменти ) , които са с размери от по 4-5см. диаметър. Ако някой има и може да съдейства нека ми пише на лично или на bdimov@mail.bg :)
Lans Link - специалист
Що така повечето колеги не пишат от къде са,като че ли ще им идваме на гости :lol: . Ако си от София ,мисля че това ще ти свърши работа : http://www.metal-m.bg/productdetails.aspx?id=13
Поздрави !
bdimov - специалист
Сорка ! Забравил съм да напиша. От Пазарджик съм, колкото до Метал-М на тях им се обаждах но ми казаха че можели да ми отрежат половин лист т.е. 1кв.м. Това ми идва много като материал и като цена. :(
mitko64 - майстор
Mога да дам идея да се свържеш с някоя фирма за изработка на табелки за входни врати и пощенски кутии, ако ти продадат на дребно разни изрезки. Иначе аз имам такива от ловни трофеи(кой е стрелеца, къде е отстрелян елена), но си ги пазя, месинг е все пак, все потряба някъде.

Тема "Месингова ламарина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: