Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
aig_welding - специалист
Привет на Всички!

Kаним Ви да посетите Международния Технически Панаир в гр. Пловдив и нашия щанд в Палата 14!

Събитието започва на 29-и септември. Като изложители имаме право да изпратим неограничен брой покани на наши приятели за посещение на панаира. Поканата е индивидуална и дава право на безплатен вход. Моля на лични, е-мейл или в темата дайте име и мейл адрес на който да Ви изпратим указанията за получаване на поканата.

На Ваше разположение отново ще бъдат две заваръчни маси на които ще можете да изпробвате в реални условия работата на заваръчното оборудване, а също така и демо-маси за щанцовата ножица за ламарина и уреда за електрохимично почистване на неръждаема стомана AIG Profinox.

Новите неща от заваръчния сектор тази година са Мини ВИГ серията DC и AC/DC със сериозни екстри, нова серия електрожени и комбиниран електрожен със стартерно/зарядно за автомобил.

Ще представим за първи път в България серия битови пречистватели на въдух с воден филтър, всички екстри и много добра цена.


Поздрави,

Екип на АИГ-Заваряване ООД
Avas_co - майстор
Аз ще се запиша тук, че в офроуда нямам много мнения и ...
Атанас Василев, a.vasilev@gmail.com
Бих помолил, ако може за две покани, ако трябва ще дам данни на другото лице.
Няма как да знам от сега дали ще съм си в Пловдив, но ще се опитам и ще се радвам да се срещнем.
Bojidar_Donev - специалист
bojidar_donev@abv.bg Ще съм много радостен да ми изпратите покана за да мога да се полюбувам на машините ви :)
bulhomes2 - майстор
Пратих на лични, ама нещо нямам отговор.
king82 - специалист
bulhomes2 написа:
Пратих на лични, ама нещо нямам отговор.
И аз така.
aig_welding - специалист
bulhomes2 написа:
Пратих на лични, ама нещо нямам отговор.
Привет, получих вашите ЛС и се извинявам за забавянето. Днес ще отговоря на всички.
MamaMy - майстор
И аз много бих желал да дойда и да пипна, но няма да ме огрее. Няма нито средства, нито време за хоби изпълнения. :sad:
aig_welding - специалист
MamaMy написа:
И аз много бих желал да дойда и да пипна, но няма да ме огрее. Няма нито средства, нито време за хоби изпълнения. :sad:
Ако имаш път към София заповядай в производствената ни база. Звънкаш един ден по-рано и си добре дошъл.
Bojidar_Donev - специалист
Здравейте отново :) За да няма обърквания пак искам да попитам значи свалих ПДФ файла трябва да го принтирам и да го покажа на входа за да ме пуснат нали ? ии трябва ми само частта оградена в червено другото мога да го изрежа нали ? :lol:

Прикачен файл

panair.png
MamaMy - майстор
aig_welding написа:
MamaMy написа:
И аз много бих желал да дойда и да пипна, но няма да ме огрее. Няма нито средства, нито време за хоби изпълнения. :sad:
Ако имаш път към София заповядай в производствената ни база. Звънкаш един ден по-рано и си добре дошъл.
Благодаря за поканата. При първа възможност ще се възползвам. Евентуално чак на пролет. :2thumbs:

Тема "Покана за заваряване на Панаира в Пловдив 2014" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: