Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
caribi - специалист
Здравейте, търся дуралуминиева заготовка фи-250 мм, ширина 7-8 см може и по-голяма ширина. Насочете ме от къде да си поръчам :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Има си складове търгуващи с цветни метали.
Ено време просто поръчвахме в леярната. Щом нямаш изисквания за материала, кво
caribi - специалист
обиколих вторичните в града , но никъде няма. В строителните магазини също питах ,ама и там ударих на камък :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
А-ха да те питам вменяем ли си.
В кой град си?
Точно дурал ли ти трябва? За какво?
caribi - специалист
А пия си хапчетата редовно, ама така зададения въпрос веднага ги неутрализира. Става въпрос ако някой колега има и може да продаде :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Тва във връзка със строителните магазини.
Имах, фи 175, дължина 300-400. Метнах го на вторични преди години, като спря да ми трябва и само го местех и пречеше. Некачествена отливка, с шупли, на мен си ми вършеше работа. Сериозно питам 1. къде си и 2. за какво ти трябва, може да се замести с друго. Сега поне материали бол
Найденов - специалист
http://stevabg.com/index.php?page=rubri ... ials=10267
По към края на таблицата:
Режат по размер на клиента и пращат по Еконт (почти 100% съм сигурен).
П. С.
Паралаксно колело ли ще правим :wink: ?

П. П. С. Почти същото съм написал около 30теми по- надолу, но не работя в споменатата фирма и не съм им (платен) рекламен агент :drinkers: .
nikolson - майстор
Със Стева имам малко горчив опит във воденето на мейл кореспонденция. След три мои мейла се отказах. То не бяха разпитвания за двайсет метра неръждаеми тръбички за една скара.
caribi - специалист
Ще се опитам да направя " гриндер" - по руски. Сега за последния линк който си посочил, звънях и слушайте цени- поръчвам фи 250 на 80 мм ширина, дава го 11кг без загубите при рязането, и съответно цената 115 лв без ддс!!!! Туй техния алуминий железен бре :-D
caribi - специалист
Умувахме с мой добър познат стругар, според него този размер който съм посочил - фи 250 ширина 80 мм в никакъв случай не може да тежи 11 кг ? Вашето мнение?

Тема "търся дуралуминиева заготовка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: