Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
naasko - специалист
Здравейте, моля ви препоръчайте ми фирма или майстор от София, който може да направи стабилна входна врата за жилищна сграда. Цените който ми предлагат известни фирми в бранша са за над 2000 лева за отваряме част с размери 200x100 и до нея неотваряема част 72x258 с включено заключване с чип и брава с шип. Ще съм ви благодарен за съвети и предложения дали цените са реални и може ли да ми предложите майстори с по разумна цена за изработката.
MamaMy - майстор
За себе си правих тези дни врата от винкел с прозорче тип фортичка с размер 240х90. Долната половина на вратата е с пълнеж термопанел. Отгоре всичко трябва да е стъклопакет, но още не е монтирано. До тук на ниво боя ми е стъпила над 100 лв. При положение, че не съм платил 1 ст труд и съм добавил и стар материал. Само винкела 2х2 (най-икономичния вариант) е повече от 70 лв. Направи сметка кое колко струва предварително и сам прецени колко може да е труда за два дни работа.
До тук говоря не за стабилна врата, а за съвсем декоративна. Ако трябва да се прави масивно и с твоите изисквания, дори тази сума която са ти поискали ми се струва евтино.
zemo - напреднал
Преслушай Каракашев и син , няколко пъти ги ползвам от цена и качество съм доволен .
На входа те ни правиха вратата.

Тема "Препоръки за избор на майстор на метална врата за кооперация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: