• 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
Нека намерим най-тънките цени.
pipilica - майстор
Днеска ходих и нямаше перфоратор, ми не ме е яд много, първо щото не ми е зор и второ щото е леко анемичен.
Indianec 2 - специалист
Върнах батерията, явно може и да не е имало проблем, но както и да е.
kozl - майстор
Тези от MyProject на промоция бяха по 12,50 лв. Купих си заради елементите. Бяха разредени, но зарядното ги зареди.
А също имаше и Парксайд на промоция.
Като върнеш батерията и ти върнат парите, то ако в момента няма промоция, губиш промоцията. А ако няма и батерии съвсем :finga:
При дефектна батерия със сигурност тубиш, ако не я върнеш.
kozl - майстор
пет май 17, 2024 11:47 amТрифон П.Трифонов написа:
При дефектна батерия със сигурност тубиш, ако не я върнеш.
Трифоне, нещата са относителни.
Аз вече върнах една в Лидл и чаках към месец - ама смениха батерия с батерия.
kozl написа:
Настоящата серия батерии на Парксайди на 20V имат директен изход към уреда. Ако при тях напрежението е 0, а
дори и да не е нула като спадне под критичното и зарядното отказва да ги зарежда - проверено по неволя.
Значи един от уредите като съм го оставил и спусъка се натиснал до светене на светодиода. Ама така седмици и батерията клекнала.
Зарядното отказа да я зарежда.
В Кауфланд искаха да ми върнат парите на 20V Парксайд, купен на промоция. Е отказах да я връщам батерията, защото не ме устройваше. Имам купувани от Лидл същите батерии и щах да пробвам там, но заредих елементите един по един ръчно и батерията си работи.

Иначе па ми доде идея за обогатяване :wink: Начи кой е купвал от Кауфланд 100 батерии без промоция има касови на двойна цена спрямо промоционалните. Изчаква промоцията и купва 100 на половин цена. Дефектира ги и връща 100 батерии с касовите от двойната цена и те ти 1250 лв чиста печалба :-D
nikolson - майстор
пет май 17, 2024 2:31 pmkozl написа:
Иначе па ми доде идея за обогатяване :wink:
Остап Ибрахимович ряпа да яде...
Уникален Козлин.
Аз па, като остроумен, беден и пестелив (стиснат) пенсионер, съм намерил начин да тегля пари без такса. Схемата отново е при веригите.
Купувам стока от лидлото, като се разплащам с карта.
Връщам я, понеже е отвратителна и не ми е харесал цветът, а те ми броят парички!!!
kozl - майстор
То тва е претаканье.
Мъ оти пишеш за Лидъло у Куфландската тема :?
Е и аз шъ пиша да не оста по ззади.
Аз така купих една разтегателна количка от Лидъло, след като некъв я върна. Е малко и требеше поправка, но още я ползувам. :roll:
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: