• 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 52
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
У немъчко е 100 ойро http://www.lidl.de/de/parkside-zug-kapp ... a1/p172459 , предполагам и тук ще е някъде там
griffin - майстор
Пендулата в момента е пусната в фрация днес, до сега обикновенно до 2-3 седмици обикновенно ако някои стоки се появяват и в българия. 99 евра е в момента.
resistbody - майстор
Отнесох 2 комплекта ножове паснаха от раз на Бош-а тестове когато се отвори работа за него :)
dundi - специалист
Относно ножовете за сабления трион забелязах че на комплекта от 5-те ножа пише че е правен в Швейцария, а на тези с 3-те в Китай, на вид изглеждат еднакви, просто за информация.
resistbody - майстор
dundi написа:
Относно ножовете за сабления трион забелязах че на комплекта от 5-те ножа пише че е правен в Швейцария, а на тези с 3-те в Китай, на вид изглеждат еднакви, просто за информация.
Не видях такъв комплект с 5 ножа, само по 3 бяха, 5 разновидности... забелязах че са китайски, въпреки че на опаковката пише SwissMade, но за по 2,33 на нож, въобще не ме интересува какви са....
Здравейте! За компютъра за напояване някой може ли да изкаже мнение? Идеята е да се свърже към капково напояване.
dadko - майстор
И аз такава идея имах за него, ама се отказах
profesionalist_wood - майстор
mitko64 написа:
profesionalist_wood написа:
Митко дай линк към тази пендула
Ето линк http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01500%20A1. Ровнах се в упътването и интересното е, че за сервиз дават Ташев галвинг, а бранда май е Scherppach. В Германия я пускат в четвъртък.
А дали мога да си поръчам от сайта или е само за Германия?
dadko написа:
И аз такава идея имах за него, ама се отказах
Не е надежно или други съображения.
vsterev - специалист
geodj1 написа:
Здравейте! За компютъра за напояване някой може ли да изкаже мнение? Идеята е да се свърже към капково напояване.
Какво мнениете те интересува аз бях в 8:10 имаше около 10 бройки аз взех единия и докато напазарувам хранителните стоки за около 20 мин с оглеждането се бяха разпродали всичките. Т.е. бройките бяха ограничени и се разпродадоха за отрицателно време имаше доста като мен, които заради програматора отидоха рано на пазар :)
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 52

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?! 2014" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: