Нека намерим най-тънките цени.
shotik - майстор
Някой от София ползва ли борса за консервирани плодове и зеленчуци ?

Ако ползва ,нека напише /ако е запомнил / цени на компоти .

Мисля да намаля труда си и този на жена ми за търсене на плодове,транспорт,чистене ,други продукти и ток, и най важните -време и здраве ,защото сме затруднени в обгрижване на 91 годишната майка на жена ми .


Търсачката на форума не работи ,затова пиша ,ако има тема ,дайте линк за да я разгледам .
resistbody - майстор
Домашни ли търсиш, защото заводски може да се намерят в всеки по-зареден магазин. За вторите мога да ти дам цени на някой продукти утре.
п.с.: Не съм от София, но предполагам цените ще са аналогични :)
shotik - майстор
resistbody написа:
Домашни ли търсиш, защото заводски може да се намерят в всеки по-зареден магазин. За вторите мога да ти дам цени на някой продукти утре.
п.с.: Не съм от София, но предполагам цените ще са аналогични :)
Питането е за заводски или фирми , в магазините гледам ,че някои са към 3 лв,повечето към 2.50 лв, мисля ,че на борса може и под 2 лв да са,не знам ,защото не съм пазарувал до сега и не съм и търсил,ама поостаряваме с жената и трябва да се търси изход.
VLADO66 - майстор
Трябва да си отваряш очите на четири защото част от продукцията се вкарва от Китай и тук само и лепят етикети.
shotik - майстор
VLADO66 написа:
Трябва да си отваряш очите на четири защото част от продукцията се вкарва от Китай и тук само и лепят етикети.
За салца,доматена паста и краставички знам за китайски внос,за компоти дали имат тези плодове,които са в България ?
stan73 - майстор
Че те част от плодовете, които имаме тук си произхождат точно от Азия...
shotik - майстор
Питам за плодовете,защото като бях в Киото.Япония,дъщерята ми каза ,че почти всичко е внос,дори дините са вносни и ги продават на парчета,защото цяла била към 18 - 20 долара,нищо ,че произвеждат кубични,те са 3 пъти по - скъпи.За други плодове не мога да пиша повече,съвсем малко сме яли и не си спомням имената им.

Може би в Китай ,като голяма държава по площ да има подобни плодове като нашите.

Ако някой все пак знае за борса,което ми е въпроса ,нека напише,другото ще е излишни приказки.
VLADO66 - майстор
От Произведено в Бълтария си взимах някои неща на тази фирма и ми харесаха http://www.konservipik.com/contact.htm

Тема "Борса за консервирани храни" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: