Нека намерим най-тънките цени.
Като стяга наистина не върши работа, но това е защото не е стяга. Иначе като линеал е перфектна шиничката. Навъртях и 40-50 л.м. и съм много доволен. Тъпото е че хваща само един метър, а стандарта на повечето плоскостите по ширината е 20-30 сантиметра над това.
griffin - майстор
За водач на циркуляр по добре да си направите водач от част от лист шперплат и да залепите шкурки отдолу. В повечето случаи даже няма да се налага да застопорявате шината а ако се наложи две щипки ще вършат идеална работа, а и така винаги ще виждате къде ще ви минава сряза. С шината всеки път трябва да се съобразявате къде ще се падне диска.
vasko9999 - специалист
Valkooooo написа:
Здравейте , винтоверта от четвъртък изгоря :( . Днес правих едни первази , завивах с не много дебели винтове 3х40. Да речем - 20 - 30 винта. След това го усетих че като натисна спусъка завърта , и изведнъж спира. В това време батерията показва че е на 100 % ( светят и трите диода). Напрежението на батерията като цяло е 18,8V. На третото спиране батерията изпуши. Отворих я, вътре два от чиповете бяха с дупки :? Съответно следобед с бележката и в магазина , върнаха ми паричките и аз си взех друга. Но ако и с нея има проблем, директно я връщам.
Колега тук нещо не те разбрах? Върнал си само батерията или целия верт,и си взел от друг магазин нов верт ли ???До колкото знам гаранцията НЕ покрива батерията.Интересувам се защото и аз го взех въпросния верт но за сега няма проблем и като цяло съм доволен от него.Има доста сила в него винт 6x200 го завива спокойно.
Valkooooo - специалист
Върнах ги комплект! След като изпуши батерията , винтоверта също спря да работи. Аз вчера си купих циркуляра и с неговата батерия го пробвах, изобщо не тръгваше. Светваше само диода и то премигваше. Вчера завих 100 винта 3х40 а днес 60бр 6х50. Батерията стигна 18В и светнаха само червена и жълта лампа. Не съм му пробвал още ударната функция :?
fore - майстор
lov написа:
Приказките и мераците излязоха в повече тоя път.Аз по принцип не съм фен на магазина и имам само няколко неща които смятам че ми трябват. И понеже хвърлям око на темата сега на връщане минах от там и изненада. Всички машини от промоцията по доста бройки само тази маса която коментирате не я мернах Но пък и изненадата продължи след като видях нещо за което се карах с управителя. Налична колонна бормашина. Е само една бройка но по това време след предишното надскачане е изненада. Всъщност останах с впечатление че правят и някаква разпродажба на други артикули.

В кой магазин е тая бормашина ?
EDI написа:
Ей туй нещо - http://tomika.bg/index.php/detail/view/1133 .57 нютонки с три пакета, 1900 оборороти на пробиване и 550 на завиване. :-D
Тая машина я има мой колега в работата и с нея сглобихме разни офис мебели- Изродски Девалт е тоя !!! Евала !!!

Аз накарах Брато да вземе два винтоверта- един за него и един за мене :roll:
Понеже го оставих без инструменти след като се изнесох.
А другия за вилата.

Интересното е че единият леко бие на максимални обороти. Усещам го. И малко ме притеснява това. Иначе са яки.

Сега искам да докопам оберфрезата и колонната бормашина и може и да мирясам леко.

Бащата на жената като видя линеала/ъгломер-трион/шина/държача и каза че бил супер. А той трудно се впечатлява от инструменти.
Фитилчо - майстор
Линеала е готин, днес го сефтосах
vasko9999 - специалист
[quote="fore"][quote="lov"]
Интересното е че единият леко бие на максимални обороти. Усещам го. И малко ме притеснява това. Иначе са яки.

И моя първия биеше леко в патронника но го смених с друга бройка.Бие си и на по-малки обороти само че на максимални се усеща повече.
fore - майстор
Абе не знам дали е от патронника или е от общ дизбаланс. Просто като го пусна без да дупча и усещам тресене- леко. Като ги слагах двата на една маса и ги пусках- този които бие създава по голямо резонационно ехо на масата. Незнам дали ще има бройки да отида утре да го сменя.

Яд ме е че най малката бургия е 2 мм която може да хваща патронника. Аз ползвам и 1,5 мм.

Сега видях че като натисна отстрани на батерията бутона и светят тия диоди. :wink:
За мен шината е перфектен линеал, а пък с двата линеала машинките се движат много технично и прецизно - като влакчета по релси.

Прикачен файл

DSC_0119 - Copy.jpg

Прикачен файл

DSC_0117 - Copy.jpg

Прикачен файл

DSC_0115 - Copy.jpg

Прикачен файл

DSC_0113 - Copy.jpg
gogyto - специалист
Относно сагата с работните маси след като писах на мейла на ЛИДЪЛ в петък ето го и отговора:

Уважаеми господин Георгиев,

Благодарим за Вашето съобщение от 17.04.2015. Бихме искали да Ви информираме, че желаният от Вас артикул Работна маса е промоционален до изчерпване на доставените количества и не е включен в нашия постоянен асортимент. За съжаление трябва да Ви съобщим, че този артикул вече не е наличен нито в нашите филиали, нито в складовото дружество.

Благодарим Ви за разбирането и се надяваме, че и в бъдеще ще се доверявате на нашите продукти и ще можем да Ви радваме с разумни цени и добро качество.

С уважение.... и.т.н.,... и.т.н.

Така че догодина чак евентуално :lol:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: