Нека намерим най-тънките цени.
stan73 - майстор
gibson58 написа:
Taя станцийка дали ще е читава? И дали има чофки после за нея? http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... =bg&title=
Не. Читава има от Конрад за 50 и няколко лева. (под тази цена читави не съм виждал (моята например е клонинг на Соломон за 200 долара и е съпоставима до голяма степен с тази конрадската (просто времената бяха други))
mitko64 - майстор
Ответчицата с батерии АА http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... ubendreher се оказа на Гризли, ама нашите стоковеди май са я проспали. Проспаха и газовия поялник , та мАй от Германия ще го заръчвам. Оказва се на Walter- werkzeuge. продукция.
Последна промяна от mitko64 на пон май 25, 2015 8:25 pm, променено общо 1 път.
presar - специалист
stan73 написа:
presar написа:
Тази отвертка е произведена от ADW, ABRAHAM DIEDERICHS на ама под друг бранд и се продава в Пени маркет за 9.99 дали ще е същото качество?
Купих го заради многото различни битове.
Всъщност беше 13.
Да преди повече от месец беше 13 лв. и ме хвана яд,че я изтървах тогава и сега я пуснаха за 10лв.
stan73 - майстор
Егати, значи пак се набутах... (но пък аз я купих преди няколко дни, да не би цените в различите Пени-та да се различават ? )
presar - специалист
stan73 написа:
Егати, значи пак се набутах... (но пък аз я купих преди няколко дни, да не би цените в различите Пени-та да се различават ? )
Промоцията е от днес Понеделник има ги и в брошурата ама снимката е друга която са постнали
Последна промяна от presar на пон май 25, 2015 8:24 pm, променено общо 1 път.
presar - специалист
presar написа:
stan73 написа:
Егати, значи пак се набутах... (но пък аз я купих преди няколко дни, да не би цените в различите Пени-та да се различават ? )
Промоцията е от днес Понеделник има ги и в брошурата ама снимката е друга която са постнали
stan73 - майстор
Моята е с червена кутия и с битове от S2 стомана, а тези в брошурата са със синя кутия.
presar - специалист
На снимката е различна иначе и моята кутия е червена и битовете са от S2 стомана.
Последна промяна от presar на вт май 26, 2015 7:07 am, променено общо 1 път.
griffin - майстор
stan73 написа:
griffin написа:
Ако шмиргела бие може камъка да е дебалансиран ако биенето е настрани може да завъртите диска и да го стегнете пак, така с няколко опита ще се намали биенето. Аз подлагам големи картонени шайби с изрязан сегмент от шайбата като се въртят двете шайби една спрямо друга може да се правят регулуровки. Ако диска бие нагоре надолу може да се шлайфа леко диска е подобно чудоИзображение. Има и други видове но мен тоя ми допада повече. Малките шмиргели бият по малко заради размера на диска но с малко играчка можете да си настроите и големите камъни. Има доста филмчета в интернет.
Разглезихте се с тия връщания ми се струва :lol:
Е, мисля, че е прекалено чисто нов инструмент и то марков (Гризли), да трябва да го доработвам така. Освен това, предполагам, че и така отпада гаранцията. Предпочитам да го върна или да ми го сменят с нормално работещ инструмент. (предполагам си спомняте, че съм похвалил доста от нещата им, които си заслужават, даже някои колеги ме бъзикаха, че съм им правил реклама...) Още повече, че вече имам друг, който в сравнение с този работи почти перфектно. Ако ми го сменят с друг, който се навият да тестваме там (а и ако още ги има де) - ще си оставя Гризли шмиргел, а ако не - ще си карам с Бъджет-а, той поне е производство на Голдхенд ГМБХ и си е добре направен (има лекички вибрации, но в сравнение с този си е направо почти перфектен (очаквах Гризлито да е по-добър, но за съжаление, пак - късата клечка)). Принципно аз, докато инструментите са в гаранция, не обичам да ги отварям/модифицирам, а и все пак Лидл предоставятт голяма гаранция, която си уважават.
Стан камъните едва ли са производство на гризли кой знае къде се поръчват :). Иначе няма как да ти отпадне гаранцията по пътя на логиката камъка е консуматив и ако го сваляш не трябва да ти мрънкат.
stan73 - майстор
Развитието с шмиргелът: "ходих", обясних им случаят, навиха се да пробваме един друг там (с неохота). Пробвахме го, обаче и той подскачаше, макар и по-малко, а понеже не мога да преглътна да купя такъв инструмент им върнах моят и ми върнаха парите и така. Ще си карам с Бъджет-а. Малко по-слаб е, но поне не подскача...

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: