• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
wscientist написа:
Батериите на новия и стария PABS 20-Li B2 не са съвместими.
Получих отговор за основния си въпрос...
israeli написа:
PSBSA 18 е по мощен и превъзхожда PSBSA 20
Не, че съм специалист по батерии, но новия е пресен още и неговата батерия си иска разработване...
wscientist - специалист
Ето и снимките на двата винтоверта PABS 20-Li B2 и PSBSA 20-Li A1:
Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение
Virtex - майстор
jekasus написа:
Не, че съм специалист по батерии, но новия е пресен още и неговата батерия си иска разработване...
По принцип такова нещo при литиево-йонните батерии няма. Дори да има малък ефект върху капацитета, батерията е готова за работа от начало и няма "разработване" от към възможности за натоварване.

И като гледам няма как да са съвместими с този 3ти пин. Вероятно е за наблюдение на температурата на батерията при работа. Което ако е така е добре за потребителите.
cholev - майстор
jekasus написа:
wscientist написа:
Батериите на новия и стария PABS 20-Li B2 не са съвместими.
Получих отговор за основния си въпрос...
israeli написа:
PSBSA 18 е по мощен и превъзхожда PSBSA 20
Не, че съм специалист по батерии, но новия е пресен още и неговата батерия си иска разработване...
Пичове. На видеото са мощния и тежък PSBSA18 срещу лекия PABS20 .Гледайте по внимателно. Както писах по рано с различни концепции са
TACHO - специалист
Някой да има впечатления от електрическата хладилна чанта, ако са я пускали по-рано?
XpacTa - специалист
Имам впечатления, че в Кауфланд има 30 литрова хладилна чанта за 60 лева, а тая е 100. Вярно, работи и на 220v и изглежда по-добре, ама...
borkata99 - специалист
Още малко Parkside в действие - профи или любител, ама въобще ми не дреме :lol: нали крайния резултат ме задоволява.
Та.............на кладенеца отдавна се каних да пооправя капака поне малко и днес се опитах да го сваля с ммммммммммм, малко по-малкия :? винтовер, а 10,8.
Пробвах с него, ама нъц....не тръгват видиите и това е, та се наложи да извадя по-големия, а 18 ватовия. Пушкааааааа, на по-голяма мощност с вълшебната думичка и.къде ще ходят, без проблем се развиха.

Изображение, Изображение, Изображение

и после с "по-малкия" щлайф и търго-търго....и готовооооооооооооооо

Изображение, Изображение, Изображение,

китвах, утре с малко по-финна шкурка на бързо и ще играе лака-а и пак на кладенеца - доволен съм, лесно и бързо :wink:

Изображение, Изображение, Изображение

Машинките работят добре, ползвах 60 и 120 номер шкурка.
Вчера с малкото, айде с малкия /че имам и по-малко винтоверт-че/ :roll: разколачих един газов котлон, телената четка, топлоустойчива боя и днес стана като нов, че и по-добър, таман за скарата е готов вече.

Изображение Изображение
20mb image hosting

Та те така................да питам сега. Имам 2 кутии цилиндрични /не ми се ходи в гаража да снимам/ с безцветен лак, имах мерак да си лакирам камъните, ама като го отворих и вътре едно гъсто бяло като мазно кисело мляко, като бял крем - това ли е безцветния лак ? :? Ако някой е ползвал да сподели, мацнах малко на камъка, абе става след време, ама много трудно ще се нанася с четка, ще е голяма игра..........да го разреждам ли ?
Virtex - майстор
borkata99 написа:
...
По принцип темата е за дискусия за инструментите (качество, проблеми, препоръки, въпроси ), не кой какво е правил с тях или кой какво има да прави из дома си...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Virtex написа:
borkata99 написа:
...
По принцип темата е за дискусия за инструментите (качество, проблеми, препоръки, въпроси ), не кой какво е правил с тях или кой какво има да прави из дома си...
КоЛега Virtex, Ти модератор ли си, Админ ли си или прос юсър като нас?
Virtex - майстор
Колежке n_a, отговора го пише в информацията за подфорума, част "Модератори" :)

При използване на "старият" дизайн тази информация е видна дори без ръчно проверяване на каквото и да е :) Отбелязвам, че при "новият" дизайн тази информация не е видима и трябва да се провери ръчно:

Къде е по-евтино?
Модератори: Virtex, Модератори
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: