• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Нека намерим най-тънките цени.
gamencerista - специалист
Днес разгледах в Баумакс и има доста неща на -70%. Хората вътре и те не знаеха дали фалират.
За момента имаше само единични намалени машини обаче пък жената си избра доста градински джунджурии почти за без пари. Ако някой има нужда да го има предвид.
Някъде чух че и в Бриколаж имало намаления ама в сайта им нищо не пише.

Май май всички чужди фирми тип Направи си сам,ще затварят врати една по една :lol:
taran - специалист
В Бриколаж също има големи намаления на градински и плажни стоки-ма колко са големи незнам,не съм гледал цените преди намаленията.
nikolson - майстор
Просто освобождават място за новата стока. Тази, която е по-договор/заявка.
bigdragon - майстор
gamencerista написа:
Днес разгледах в Баумакс и има доста неща на -70%. ......
Споко, в края на сезона се разпродават съответните сезонни или застояли стоки.
Във вторник от тях си купих 50 литров хидрофорен съд със сменяема мембрана за 51 лева... :rock: :supz: :rock: :supz: :rock: :supz:
Kumay - майстор
nikolson написа:
Просто освобождават място за новата стока. Тази, която е по-договор/заявка.
А видял ли си колко място са освободили... за новия собственик!? :lol:
Доколкото знам в София и Пловдив чистят стоката от другите градове!
nikolson - майстор
Е, колко, колкото 2012г. http://www.promooferti.com/%d0%b1%d0%b0 ... %80%d0%be/
Или 2013... http://www.promooferti.com/%d0%b1%d0%b0 ... %81%d0%b5/
Който има пари, може да пазарува нещо изгодно, ама си мисля, че те хубавите и нужни неща са разпродадени, из остатъците рядко ще се открие нещо "по-така".
Kumay - майстор
в.Капитал:
Веригите, които обслужват дома, засега се очертават като най-големия губещ. И трите търговеца от типа "направи си сам", за които има данни – Baumax, Praktiker и Mr. Bricolage, са записали през миналата година минус. Той е най-голям при австрийската Baumax – почти 17 млн. лв., което е в унисон с бизнеса на компанията в другите страни. В Австрия, където е дружеството майка, неотдавна беше потърсена помощ от държавата, от която се искаше да инжектира свежи пари, като изкупи частната колекция на собственика на Baumax. В последния момент държавата се отказа и в момента бъдещето на веригата е неясно. Междувременно беше обявено, че някои от дъщерните компании в другите страни са обявени за продажба, като най-спешно е това да се случи в Румъния и Хърватия. Очевидно и в България бизнесът не е успешен, при положение че за една година загубата е пораснала от 13 на 17 млн. лв.
И конкретно... http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2 ... _bau_chao/
gamencerista - специалист
Важното е ние ако може да изкараме дивиденти от това :)
Не бих отказал настолен циркуляр и хубав винтоверт на "далавера" :lol:
Chefo77 - майстор
gamencerista написа:
Важното е ние ако може да изкараме дивиденти от това :)
Не бих отказал настолен циркуляр и хубав винтоверт на "далавера" :lol:
Днес бях там - никаква далавера няма. Цените са си същите, каквито бяха и преди. Само дето част от продукцията я няма и няма да я зареждат (така каза консултанта).
Аз конкретно гледах внимателно за пендула без изтегляне за колега и санитарна керамика за мен ... Даже на керамиката цените бяха по-високи, отколкото в Сима, да речем ...
tzetzo160 - специалист
Баумакс никога не са ми харесвали като магазин. Те и за Практикер преди 2-3 години казваха, че ще фалира, ама оцеляха. Определено предпочитам и когато имам възможност пазарувам в Баухаус.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Баумакс фалир - има доста оферти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: